Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megvettem ezt a ruhát. Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvettem ezt a ruhát. Melyik abroncs valo hozzá?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2013. nov. 28. 10:09
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Meseszép ez a ruha... Én is az elsőre szavaznék, a tánc miatt...
2013. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

Én is az elsőre szavazok, nem csak a tánc miatt, de praktikusság miatt is. Ha lagzi is lesz, akkor azért olykor ki kell majd menned a mosdóba, ebbe azért nehezebb. Ülni sem lehet annyira kényelmes benne.

Egyébként gyönyörű ruha, megkérdezhetem hol vetted, illetve beazonosítható-e valami alapján? Nem teljesen ilyet, de ilyesmit vadászok jó ideje! :)

2013. nov. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Az ebay-röl vettem!5000ft-ért.Sokan azt irják h nem vennék onnan a menya ruhát.Hát én onnan vettem és megis kaptam,ugyanolyan szép mint a képen!
2013. nov. 28. 13:11
 14/40 anonim ***** válasza:
Tapasztalat miatt lennék kiváncsi milyen a ruha valojában,rajtad,vagy akár simán vállfán...
2013. nov. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
90%
nektek nem mindegy, milyen??? az a lényeg, hogy a kérdezősnek tetszik!! onnantól meg senkinek, semmi köze hozzá!!!
2013. nov. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
50%
16: nem, nekem nem mindegy milyen, mert ez egy hamisítvány, és konkrétan illegális az árusítása, mivel egy jogvédett képpel reklámozzák.
2013. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Senkinek semmi köze hozzá!Ha nem hiszed h annyiért nyertem meg igy jártál.Licitálos volt.Nyugodtan keress rá,tegnap ugyanezt a ruhát 24 ezerért vitték el.Ma ahogy néztem 3600ft-on van!Nem kell irigykedni :-)))))
2013. nov. 29. 09:03
 18/40 A kérdező kommentje:
Lehet h te bérelted nemtom hány 100 ezrért a ruhádat,nekünk nem futtya,sajnos.Mindegy az h kinai,a nike cipöket is ök csinálják!!!!!És akkor?
2013. nov. 29. 09:05
 19/40 anonim ***** válasza:
Most r engem is érdekelne a ruha...nem kötözködésből...csak mert én nem mertem bevállalni...és a bérlésre is kiadtam 100e ft-ot.../ez volt a legdrágább tétel a lagzin/
2013. nov. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Én is csak azért érdeklödtem,mert sose láttam olyat akin a ruha ugyanugy nézett ki mint a képen,meg sokan fel se teszik a képet...igy meg nem mernék ilyen oldalrol rendelni..
2013. nov. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!