Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Átüt az abroncs a szoknya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átüt az abroncs a szoknya alatt. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A kérdés magáért beszél. Finom anyagból van a ruhám, és bár kérésemre varrtak már a szoknya alá egy plusz réteget, ha felveszem az abronccsal, még mindig enyhén átüt alatta a karima. Van valami jó tanácsotok?

Rémlik egy olyan megoldás, hogy a karimákra kívülről varrnak kis tülldarabokat, amelyek kitartják, és így a ruha nem érhet az abroncshoz... Vagy ilyen nincs is, és tök rosszul emlékszem?


2012. júl. 11. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De, szerintem meglehetne oldani, hogy az abroncsra varrjanak tüllt. Az tényleg kitartaná a ruhád, így nem látszana az abroncs. Ezt kérdezd meg nyugodtan a varrónőnél.
2012. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet, ha a varrónőt megkérdezed. Ha boldogulsz vele, akkor ülj be a könyvtárba és keress meg olyan illusztrált könyveket, amelyek adott kor divatjáról szólnak, korabeli viseletekről. (antikváriumokban is lelhetsz ilyen könyveket, régi újságokat)


Nincs túl messze az időben és nagy divatja volt az abrocsos szoknyáknak kb. 1830-40-től, kb. 1870-80-ig. Biztosan találsz olyan könyvet, amelyik részletesen leírja, hogy miből állt az ilyen viselet és tippet is arra, hogy te mit tehetsz a saját ruháddal, hogy ne látszódjon az abroncs.


(Valamennyire úgyis látszik, de tényleg nem mindegy, hogy mennyire.)

2012. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az abroncs egy kicsit mindenképp látszik.
2012. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én ruhám nagyon jól alá volt bélelve és egy cseppet se látszódott ki. Meg kell kérdezni, hogy lehet -e berakni még egy réteg anyagot!
2012. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
és ha lecserélnéd az abroncsot tüllabroncsra? esetleg nem jó megoldás? nem tudom, mert persze függ a ruhád stílusától, de neten keress rá a tüllabroncsra, remélem jó lesz :)
2012. júl. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én abroncsom fölött lesz egy tüll alsószoknya, így absz. nem látszik át.
2012. júl. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!