Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha újra szervezhetnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha újra szervezhetnétek esküvőtöket, mi lenne az, amit másként csinálnátok?

Figyelt kérdés
És mi az, amit biztos nem hagynátok ki újra.
2009. nov. 4. 19:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%
Jaj istenem! Ennyi borzalmat nem is gondoltam volna hogy előtud fordulni egy esküvőn... jobb lesz odafigyelni majd a sajátomon :(
2009. nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

max a menyasszonyon változtatnék :):):)


viccet félre téve: SEMMIN!!! nálunk minden perfekt volt. 2 nap alatt leszerveztem mindent, ami a templomot és a bulit illeti. (templom, pap, szállodákkal tárgyalás, kiválasztás, virág, vacsora, zene). mindenki ezt mondta, h ez nem fog nekem sikerülni ennyi idő alatt, de sikerült bizonyítanom :)


talán készülnék egy kis beszéddel.

2009. nov. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

az előző vagyok.


most mégis eszembe jutott valami. a templomba más zenét kérnék. a szüleim javaslatára az Ave Máriát énekelte vki. ha még1x csinálnám, akkor modernebb számokat nyomatnék egy Acapella csapattal. :)

2009. nov. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Nekünk nagyon jól sikerült a lagzink. Egyetlen dolgon változtatnék csupán, hogy a vacsoránál NE a zenekar kapja meg utoljára a kaját. Így már mindenki megvacsizott és várta a zenét, amikor szegények kapkodva ették a tűzforró kaját... :-)))

2009. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy jobb zenekart választanék, 110 e-ért egy béna bandát kaptunk, valamint nem osztanám szét az összes maradékot, mert annyira adakozók voltunk, hogy mire észbe kaptunk magunknak már nem maradt másnapi ebédre való sem. 700 e Ft volt a kaja, pia 80 főre, nagyon bőséges volt, és még csak meg se kóstolhattam, mert amikor felszolgálták, képtelen voltam enni. Míg élek bánom.
2009. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagynám ki a vebdégek köszöntését (csaka vőfély beszélt, mi nem), és a szüleimhez intéznék egy köszönő beszédet. Meg súgnék apunak, hogy szívesen hallgatjuk a beszédét.

Ezen kívül fergeteges volt, hatalmas élmény.

2009. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

A menyasszonyi csokromban a liliomnak kivágnám a porzóját, hogy ne ejtsen foltot a ruhámon.


A cipőmben zselés betétet vennék. Ritka kényelmes cipő volt, sehol se tört fel, de az elegáns vékony talpa miatt hajnali háromra úgy égett a talpam, mintha parázson jártam volna.


Az összes fotón nevetnék, meg se próbálnék mosolyogni. Azok a képek, amiken a fotózáskor azt hittem, hogy mosolygok, mind eszméletlen komolyra sikerültek. :-(


Nem adnám oda a forgatókönyvet egyetlen rokonnak sem. Keresztanyámék tudták, hogy hétkor lesz a vacsi, így pont akkorra estek be, pedig előtte is lett volna program, amivel így sajna kénytelenek voltunk várni, és csúszás lett belőle.


Minden más tökéletes volt. :-)

2009. nov. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem volt menyecskeruhám, és nagyon kényelmetlen volt délután 1-től hajnal 4-ig a menyasszonyi ruha :(

Más jellegű esküvői fotókat csinálnék, ezek túl uncsik.

Anyukám véletlen összevérezte a ruhámat, és rákiabáltam mérgemben, no ezt kihagynám, úgy megbántam. Mit számít egy kis vér, az ember ne kiabáljon az anyjával, főleg tényleg véletlen volt, nem tehet róla.

Amúgy minden klassz volt, a vőfély is, a zene is, a programok is. Másfél éve volt, emlegetik a barátok-rokonok, hogy milyen jó volt, mindig mindenki vissza akarja tekerni az időt :)

2009. nov. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!