Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha újra szervezhetnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha újra szervezhetnétek esküvőtöket, mi lenne az, amit másként csinálnátok?

Figyelt kérdés
És mi az, amit biztos nem hagynátok ki újra.
2009. nov. 4. 19:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Anyósékat nem hívnám meg,az tuti.
2009. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
a videóst nem fogadnám fel és a fotóssal nem csak a feléig fotoztattam volna.. a végét a kamerás csinálta és siralmas lett...
2009. nov. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Szinte minden! Akkor hagytam, hogy a szülők döntsenek mindenről, mintha az ő esküvőjük lenne, a mi részünkre csak szinte egy fárasztó, hosszú tortúra volt, amit végig kellett mosolyogni, mintha ez lenne életem legszebb napja!

Akkor azt hittem, hogy ennek igy kell lennie.

Mára úgy gondolom, hogy egy esküvő nem főleg arról szól, hogy kedvében járj párszáz embernek, hanem egy fiatal pár remélhetőleg életre szóló döntésének hivatalossá tételéről, amit meg szeretnének osztani a családjukkal barátaikkal, tehát azon van a lényeg, hogy ők ezt hogyan szeretnék megünnepelni.

2009. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Igazi videóst fogadnék, és többet fohászkodnék, hogy NE A NÁSZÉJSZAKÁN JÖJJÖN MEG A MENZESZEM!!!!!!!!!!
2009. nov. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem hivnék meg ennyi embert(220fő).Szépen ketten elmenénk összeházasodni.Anyosóm meg pár cimborája másnap balhézott,hogy ami maradt az mind az ővéké.Oltári nagy veszekedés volt még a savanyúságon is.Megjegyzem mindent együtt vettünk a férjemmel,a két testvérem segitett még.Éjfélkor nem is ettem,csak jusson másnak,lenyulták már akkor a sok kaját.Valaki látta is ahogy viszik,igy utolag elmondva.Tehát,ha megis hivnék valakit azok csak barátok lennének.10éves évfordulonkon rendezünk majd egy bulit.Anyos és a lopos rokonok biztos nem lesznek ott.
2009. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Én nem a tesómat választanám násznagynak, meg végig tojt a fejemre, egy rokonunkkal dumált egész este. A nászmenetben nem a násznagyok mennének elöl, mert így az összes vonulós képen csak mögöttük, kitakarva látszunk :-/

Amúgy a dolognak nem sok jelentősége van, 5 éve már, hogy elváltunk, de az a nap nagyon jó volt. Szépek voltunk, vidámak és boldogok. Úgy volt jó, ahogy volt, csak ez a pár apróság...

Másik esküvőt meg nem igazán akarok, de szerencsére a mostani párom sem :)

2009. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
* meg=mert
2009. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jó tudni, mi mindenre kell odafigyelni.

Voltam egy lagziban, ahol a vőfély annyira részeg volt, hogy alig bírt beszélni. Zaklatta az egyik vendéget, a menyasszony rablásnál a videóst nem értesítette. Holott külön rálett még akkor is kérdezve, hogy a videósnak szólt e?

Várom a további válaszokat is

2009. nov. 4. 20:27
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Én arra odafigyelnék, hogy ne szervezzenek a velünk egybenyíló kisteremben osztálytalákozót. Kis esküvőnk volt, csak vacsi 65 főnek, de hidegzuhanyként ért, amikor beléptünk és láttuk, hogy ott van egy másik csapat (osztály), akik, bár nagyon kulturáltan viselkedtek, mégis csak rajtunk keresztül jártak wc-re.
2009. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem az én esküvőmről van szó,de ezt biztosan másképp csinálná az,akién előfordult:

A lagzi egy étterem kertjében volt, tehát éttermi kiszolgálás de sátras lagzi. Az egyenletes talaj eléréséhez az étterem úgy oldotta meg a padlót,hogy raklapokat tettek le,és azt borították le valamilyen szőnyeggel.De a raklapok billegtek, és a női cipősarkak a lukakba szőnyegestül besüppedtek. Aztán mivel a szőnyeg több darabból volt, a szélei felhajlottak és sokszor a táncolók cipője beleakadt.

A sátorból az oldalán bárhol ki lehetett menni az asztal/széksor mögött, de amikor ráléptek a mögöttünk lévő raklapra, akkor úgy billegtünk székestől mintha hintáznánk.

Üdv

2009. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!