Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek sok rossz dolog összejö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek sok rossz dolog összejött az esküvője napjára, hogyan tette túl magát rajta? Hogy a sok munka és fáradtság hiába való volt.

Figyelt kérdés
Gondolok itt nem megfelelő szolgáltatókra stb.
2013. szept. 13. 22:38
1 2
 11/16 Csomorkány ***** válasza:
62%

Egy református lelkész idevágó mondása: "Nem az esküvőre kell készülni, hanem a házasságra!"


Napóleon idevágó mondása: "A fenségest a nevetségestől egy lépés választja el."


Ez utóbbival kapcsolatban azt jegyezném meg, hogy Napóleon tisztán emberi erőlködésekről beszélt, hogy készítsünk egy nagy ünnepet.


A házasságkötéskor azonban egyedül Isten fenséges, akinek a színe elé odaállunk. Isten akkor is fenséges marad, ha mi akárhogy bénázunk. Mi akkor válunk nevetségessé, ha erről megfeledkezünk.


Jó, Isten fenségéhez az is hozzátartozik, hogy igyekezzünk minél bakimentesebben megünnepelni, hogy eléállunk, de ha a szándékunk megvan, akkor az eredményt bízzuk a könyörülő Istenre. Meg a házasságot is. Azt főleg :-)

2013. szept. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi lennék miért lettem lepontozva.Válaszoltam a kérdésre...
2013. szept. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat! Még senkit nem pontoztam, de mint megszoktuk, (én is) itt valaki mindig lepontoz valamit.

Utolsó válaszoló!

Én is gyakran járok úgy, hogy a konkrét kérdésre adok választ aztán le vagyok pontozva a béka.. alá :(

2013. szept. 16. 10:25
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

közeli rokon, apukám testvére, vagyis a nagynéném nem jött el, lemondta előtte egy héttel, pedig majd egy évig hitegetett, hogy velem fog zenélni és én énekelek...a torta egyszerüen gagyi volt...bár izre jo volt, de sehogyse nézett ki...a dekorációhoz a fényfüzérek az esküvő után két nappal jöttek meg...apósomék az esküvőig mást se hajtogattak, csak hogy ne csináljunk nagy esküvőt mert minek (szüleim és én álltuk az esküvőt...anyu egy étterembe dolgozik, ugyhogy az odavaló dolgokat ők intézték)...amúgyis közölték párommal a szülei, hogy minek házasodik ráér még...meg hát na...ne engem vegyen már el....meg úgy igazából sztem senkit se...

apósom az egész esküvőt végighisztizte, direkt rosszul lett a templomba (megjátszotta...) aztán kétszer besértődött a semmin és kocsmába kötött ki..majd a lagzin a leves után lelépett :) hál Istennek ebből szinte semmit sem érzékeltem, mindig utólag tudtam meg...nem is lettem volna hajlandó idegeskedni rajta...

koszorúslányaim nem lettek végül....a ruhám szép volt ugyan, de nem az elképzelésemnek megfelelő....

a férjem huga, aki tanú volt képes volt nagyon rövid fekete rövidnadrágba, fekete mellénybe és vmi szük fehér poloszerüségbe jönni kb nulla sminkkel...az ő barátja közölte a kikérésemen, hogy ő biza nem fog házasodni mert az hülyeség....mikor meg páromat hozták, a kocsiban a huga és barátja veszekedtek, apósom óbégatott...szóval marha mókás volt neki az érkezés...


és!!!! életünk legszebb napja volt, jobbat el se tudok képzelni....sírtunk (örömünkben), nevettünk, jókat ettünk, nagyot buliztunk és a barátaink, rokonaink (akik ott voltak, mert volt jó pár, aki végül el se jött, le se mondta...) mindent megtettek, hogy tényleg életünk egyik legszebb napja legyen :) igaz, még csak három honapja vagyunk házasok, de a képeket nézegetve mindig boldogság tölt el :)

24L

2013. szept. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A férjem bokaszalaga 9 nappal az esküvő előtt leszakad... Aznap már sínben volt a lába, de csak sportcipőt tudott felvenni. A vőfély katasztrófa volt szerencsére volt egy vendégünk aki színész és vőfélykedett már, úgyhogy tök magától átvette a vőfély feladatokat, mikor látta, hogy kéne valaki. Sőt még egy kapalot is szerzett nagypapától:) Szabadtéri esküvő volt és éjjel esett az eső, viszont éeltem legtökéletesebb napja volt!
2013. szept. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Megdöbbenve olvastam a 10-es válaszoló sorait...mintha én írtam volna...teljesen ugyanaz, az anyósék undorral való végigüléséig minden.. 2013.szeptemberében volt...
2014. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!