Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet apukám összejött valakivel?

Lehet apukám összejött valakivel?

Figyelt kérdés
Az előző barátnője, aki olyan, mint ha az anyám lenne, írt fb-n még régebben, hogy apukám regisztrált egy társkeresőre. Most pedig látta, hogy töröltette magát, ezért nyilván összejött valakivel. Tegnap előtt meg azelőtt is késő este jött haza, de nem mondta meg hova. Teljesen egyértelmű szerintem, de apukám eddig még nem mondott semmit. Szerintetek is ez van? 15/L

2013. szept. 5. 19:06
 1/3 daywalkersdaughter válasza:
Szerintem ebben nincs semmi gyanús. De ha továbbra is csak későn jön haza, akkor kérdezz rá..abból nem lehet gond..ha pedig hazudik..azt biztos észreveszed..:)..szóval nyugi..ne parázz előre..
2013. szept. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kedves édesapád előző barátnőjének több esze is lehetne, és tudhatná, hogy egy 15 éves gyereklányra nem tartozik, hogy az édesapja hová mikor regisztrál.

Édesapád elég türelmes lehet,mert én idegenként a nőt úgy helyre raknám, hogy megemlegetné.

2013. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elmondta....
2013. szept. 5. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!