Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tanultátok a nyitótáncotokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tanultátok a nyitótáncotokat?

Figyelt kérdés

Aki igénybe vett oktatást, melyik tánciskolában tanult? Budapesten érdekelne.


Akkora a választék, hogy egészen megzavarodtam.:D


Az is érdekelne, hogy mennyibe került mindez, és mennyire voltatok elégedettek?

Hány órát kellett vennetek?



Természetesen nemcsak nyitótáncra gondoltam, hanem akár viccesre, gyertyafénykeringőre, tehát arra a táncra, amit csak ketten a már férjetekkel táncoltatok.


köszönöm



2013. aug. 11. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi internetről kerestünk ötleteket és mi találtuk itthon ki. De ha van ismerős aki picit is tud táncolni akkor szerintem kérjétek meg őt. Nekem nem tetszik ha egy pár aki amúgy nem tud táncolni, be tanult szabályos unalmas táncot lejt. Amit ti találtok ki az egyedibb, és sokkal izgalmasabb mert az ügyetlenséggel együtt is látszik, hogy azok ti vagyok, nem pedig karót nyelt betanult profik.
2013. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az alap lépések sem vagyok képes egyediül...nem is kötött betanult koreográfia kellene nekünk úgy igazából...de jó penne ha nem csak botladoznánk:)
2013. aug. 11. 19:02
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Én nagyon nem szeretem a viccesnek szánt nyitótáncokat. Én szememben hülyét csinálnak magukból ezekben. Lehet ezt talán jól kivitelezni, de nem átlagos tánctudással.


Nyitótánc mifelénk mindig bécsi keringő ami közben kb egy perc után már be lehet csatlakozni bárkinek.

Bécsi keringő alaplépése nagyon egyszerű, hamar tanulható, forgás is hasonló (bár nagy ívben körbe haladni nekem nehézkes).

Bécsi keringőt az összes társastánc oktatáson vagy esküvői előkészítőn oktatnak.


Gyertyafény keringő is lehet bécsi, de az inkább angol keringő szokott lenni. Ha bécsit már tudod táncolni, angol sem lesz kihívás.

2013. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
94%

Ha nem csak klasszikusokban gondolkoztok, hanem akár modern bulizenékre is szívesen táncolnátok, akkor ismerek valakit, aki vállal esküvős táncoktatást, itt tudtok érdeklődni a tánciskola honlapján:


[link]

2013. aug. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mindketten születésünk óta táncosok vagyunk ott ismerkedtünk emg ezért magunknak csináltuk :D Igazából ahány esküvőre elmentünk a párommal mindig ugye kritikusabb szemmel néztük mert hogy nekünk ez a munkánk, ezt tantijuk ezt csináljuk mióta az eszünket tudjuk és sajnos mindig azt láttuk hogy erőltetett az egész...inkább gyakorolgassatok otthon és találjatok ki valamit, de az belőletek jöjjön és ne egy koreográfus agyából szülessen amit ti erőltetetten magatokban számolva csináltok.


Sok boldogságot! ;)

2013. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

mi sem szeretnénk vicceset...

:D


Csak az érdekel ti hol tanultátok


Mi egyáltalán nem tudunk, ha nem néznek akkor sem páros táncokat.


A szalagavató egy rémálom volt nekem, 2szer annyi időt vett igénybe nekem, minta többieknek a betanulás, úgy hogy a partneremmel külön a heti3 óra mellett minden este még 2 órát gyakoroltunk...

Ritmusérzék 0, tánckultúra kimerül nálam a részegen szambázásba (csak akkor megy)


Tehát nem egy nagy produkciót szeretnénk megtanulni, hanem pont annyit, hogy ne égjünk be, meg ha felkérnek tudjak reagálni, ne tapossak lehetőleg más lábára.


Én is találtam sok táncsulit, de sehol nincsenek árak, már belefáradtam abba, hogy megírjak még 20 árajánlatot, hogy kifogjak egy kedvezőbb árat, mert a keret egyre szűkösebb

2-szer kellett már idén autót javítani, most van 3-adjára szerelőnél már 200 mínusz, a munkámat is elvesztettem...váááhh

ugye a baj csőstül jön, tudom nem tartozik ide, de már mindenen idegeskedek,

kezdek menyaszörny lenni :S

ha lenne táncolni tudó ismerősöm már az is elég lenne, mert nem koreográfia kell, de nincs:(


köszönöm a válaszokat, és a gratulációt is

2013. aug. 12. 18:44
 7/8 anonim ***** válasza:
írj privátot hátha tudok segíteni ;)
2013. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy látom tényleg a Ceroc való neked. Tök egyszerű megtanulni. Az árat nem tudom, de nem mész tőle falnak, ez még nem egy felkapott tánc. Úgy emlékszem, azt mondták, kb. 10 óra elég egy full koreográfiához, de egy hétvége alatt is csináltak már egyszerűbbet.
2013. aug. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!