Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy is van ez? (milyen ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? (milyen ruhát viseljen a vendég)

Figyelt kérdés

Most olvastam egy cikket, ahol kb. ezt írták: ha egyszerű vendégként mész,akkor nem illik túl öltözni a menyasszonyt,a koszorúslányokat,a családtagokat és közeli barátokat.

Könyörgöm,én mint egy egyszerű vendég aki párnak megy és nem ismeri a menyasszonyt+vőlegényt, honnan tudhatnám,hogy a többiek miben lesznek? Természetesen nem fogok habos-babos fehér/fekete/piros ruhában megjelenni, de az,hogy ne öltözzem túl a barátokat...Akkor milyen ruhában jelenhetek meg?



2013. júl. 2. 21:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek a tudatlanságomért, én még csak béna pöttyös és tüllös menyecskéket láttam, vagy olyat, aki menyasszonyi ruhához hasonlatos, piros ruhát vett, esetleg egy szép, piros koktélruhát. Nálunk ez a divat, mindenki nézne egy más színű menyecskén. Nálunk a vőlegények is piros ingbe vedlenek át.
2013. júl. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy csak béna habos-tüllös fodros pöttyös menyecske ruha létezik.


Nekem pöttyös menyecském volt (fehér alapon piros pöttyök). Szerintem nagyon menő ruha volt, azóta is volt már rajtam néhányszor.


Sőt egy ismerősömnek piros alapon fehér pöttyös volt a menyecskéje és néhány hónappal az esküvő után elmentünk egy közös fotózásra, mert a fotós szeretett volna indulni egy vidám fotóversenyen.


Azt a versenyt meg is nyerte, sőt máshol is közönség díjas lett a képeinkkel. Szóval ha annyira gáz és vállalhatatlan lett volna, nem hiszem, hogy közönségdíjas lenne...

2013. júl. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
De azért abban gondolom megegyezünk, hogy senki ne jelenjen meg piros miniruhában :D Akár van hozzá alakja, akár nincs.
2013. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Utólag is bocsánatot kérek a menyáktól, én a bénát elfelejtettem idézőjelbe tenni, nekem semmi bajom az ilyen ruhákkal. Szerintem se illik piros miniben, vagy piros koktélruhában menni esküvőre, de a kérdező kék ruhája teljesen korrekt, esetleg dobja fel valamivel, egy szép táskával, vagy övvel, de nem létszükség. 21-es voltam.
2013. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!