Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy is van ez? (milyen ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? (milyen ruhát viseljen a vendég)

Figyelt kérdés

Most olvastam egy cikket, ahol kb. ezt írták: ha egyszerű vendégként mész,akkor nem illik túl öltözni a menyasszonyt,a koszorúslányokat,a családtagokat és közeli barátokat.

Könyörgöm,én mint egy egyszerű vendég aki párnak megy és nem ismeri a menyasszonyt+vőlegényt, honnan tudhatnám,hogy a többiek miben lesznek? Természetesen nem fogok habos-babos fehér/fekete/piros ruhában megjelenni, de az,hogy ne öltözzem túl a barátokat...Akkor milyen ruhában jelenhetek meg?



2013. júl. 2. 21:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
egyáltalán lány vagy fiú vagy?
2013. júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%

Milyen színvonalas helyen olvastad? Valami szennylapban, vagy valami "női" oldalon, ahol már azt se tudják milyen fäszságot találjanak ki, hogy feltöltsék az oldalt?


Alkalomhoz illő, normális ruhában illik menni. Ne pakolj ki mindent, ne farmerban legyél de ne öltözd túl a menyasszonyt. Ennyi.

2013. júl. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nő vagyok.

Nem tudom már hol találtam ezt a cikket,de felháborított!

2013. júl. 2. 21:44
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
koktélruha :)
2013. júl. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is hülyeség


a legjobb, amit olvastam, hogy a menyasszony kövér volt és csúnya, ezért a vőlegény végighívogatta a vendég nőket, hogy ne vegyenek fel túl szép/rövid/szexi stb. ruhát, mert a párja szomorú lesz. na, ezt nehéz überelni

2013. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Annyi az egész,hogy ne farmerben,edzőcipőben legyél,de ne habos-babos báli öltözetben,kb. mintha te lennél menyasszony,csak nem fehérben.De amúgy annyira túl van dramatizálva ez az egész,egy elegáns viselet kell és ennyi.
2013. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

A menyasszonyt és a koszorúslányokat nem illik túlöltözni, tehát nem nagyestélyiben kell menni. Meg még nem illik tiszta fehérbe és tiszta feketébe öltözni. Ha jól tudom, ennyi.

Azt, hogy a családtagokat és a közeli barátokat nem illik túlöltözni, nem tudom, hol olvastad. Tudsz linkelni? Mert erre már én is kíváncsi volnék.

2013. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 degesz ***** válasza:
100%

A kérdező valószínűleg hölgy, ha ez a kérdés foglalkoztatja.

A ruhád legyen csinos, elegáns, egyszerű és az egyéniségedhez illő. Nem árt ha színben harmonizál a párodéval. Olyat kell választani, amiben jól, és szépnek érzed magad.

2013. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
Ne estélyiben menj, ennyi.
2013. júl. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Megpróbálom megkeresni a cikket.

Van egy sötétkék testhezálló,térd alá érő koktél ruhám, mondom, talán az jó lesz, erre egy másik cikkben azt olvasom,hogy sötétkéket sem illik felvenni,mert az olyan,mintha irodába menne az ember...nem tudom eldönteni,hogy sírjak vagy nevessek ezen.

2013. júl. 2. 21:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!