Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy is van ez? (milyen ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? (milyen ruhát viseljen a vendég)

Figyelt kérdés

Most olvastam egy cikket, ahol kb. ezt írták: ha egyszerű vendégként mész,akkor nem illik túl öltözni a menyasszonyt,a koszorúslányokat,a családtagokat és közeli barátokat.

Könyörgöm,én mint egy egyszerű vendég aki párnak megy és nem ismeri a menyasszonyt+vőlegényt, honnan tudhatnám,hogy a többiek miben lesznek? Természetesen nem fogok habos-babos fehér/fekete/piros ruhában megjelenni, de az,hogy ne öltözzem túl a barátokat...Akkor milyen ruhában jelenhetek meg?



2013. júl. 2. 21:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne olvass hülye cikkeket a neten.

Ha te kék ruhát akarsz felvenni, vegyél kéket.

2013. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
84%

Én nadrágkosztümben mentem egyszer, az is irodai, ha azt vesszük :D Hallod, ne foglalkozz már ezzel, a kutya nem nézi, TE miben leszel, mindenkit a menyasszony érdekel. A kék ruha tök jó lesz.

Én úgy tudom, fehérbe, feketébe és pirosba nem szabad menni. A fehér nyilvánvaló, a piros ugye a menyecske ruha, meg nagyon feltűnő, a fekete meg a gyász színe. De ezen kívül... Ne menj farmerban!

2013. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
39%
OFF, de ennyire közkedvelt szó az "ennyi"? Szintem minden kommentelő használta.
2013. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátnőm csinált ebből ügyet, hogy a legjobb ruhája majdnem tiszta fekete és az milyen már. Mondtam neki, hogy jaj ne foglalkozzon már vele, hol érdekel engem milyen színben jön, ezért nehogy új ruhát vegyen. Végül azt vette fel. Ne mondjam, hogy szinte az összes csaj pirosban, vagy feketében, vagy piros-feketében volt, kicsitől a nagyanyámig. Egyáltalán nem foglalkoztatott, sőt még csak fel sem tűnt, csak utólag nevettem rajta, hogy szegény hogy aggódott ezen a hülyeségen és lám ugyanúgy öltözött, mint mindenki más. Pedig mi mindenféle hagyomány tartottunk, sőt falun ahonann a fél család jön, kifejezetten nagy ügyet csinálnak abból, hogy mit illik ilyen alkalmakkor felvenni, még se hallott senki ilyen szín tilalom hülyeségekről. Annyi, hogy ne úgy nézzen ki a női vendég, mint egy másik menyasszony, vagy mint egy bártáncosnő.
2013. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a többiek is írták, nem kell ezt annyira komolyan venni! A kék az simán jó, biztosan szép és elegáns, nyugodtan vedd csak fel! :)
2013. júl. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én vendégként felvehetek egy fekete ruhát bézs színű boleróval és bézs színű övvel? Mert én is ezen agyalok éppen.
2013. júl. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a fekete-fehér-piros dolgot is csak itt olvastam, felénk soha nem volt ez szokás, hogy "tilos" felvenni ezeket a ruhákat. És soha nem is szólt meg senki senkit miatta. Én magam is nem egyszer voltam fekete elegáns ruhában esküvőn, és nem én voltam az egyetlen. Tavaly ősszel szintén egy fekete csipkeruhába mentem, arany kiegészítőkkel. Senki nem szólt rám, hogy húzzak haza átöltözni, és szégyelljem magam. Eszükbe sem jutott. Az örömszülők is fekete kosztümben és öltönyben voltak, pedig senkit nem gyászoltak. Piros ruhában is voltam már esküvőn, idén nyáron pedig nincs kizárva, hogy egy fehér chiffon lesz a választott, ha csak addig meg nem veszem a kinézett púderszínű koktélruhát. Én időjárástól és az esküvő helyszínétől függően szoktam ruhát választani. Vagy kisestélyit veszek, vagy egy lazább koktélruhát. Szeretem a kiegészítőket, így az egyszerűbb ruhákat ezekkel igyekszem feldobni. Számomra a legegyszerűbb ruha a LBD. Senki ne próbáljon meggyőzni arról, hogy van olyan alkalom, amikorra "tabu" viselet egy kis fekete.
2013. júl. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
*csipkeruhában
2013. júl. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
69%

Tulajdonképpen ezeknek a tippeknek az a lényege, hogy ne nézz ki úgy, mint a menyasszony és ne is legyél gyászhuszár. Tehát hosszú, fehér ruhát, fehér kiegészítőkkel elég gáz felvenni, főleg, ha fiatal vagy és csinos. A pirosat is azért tiltják az ilyen lapok, mert a menyecske ruha kb. kiszámíthatatlan, hogy milyen lesz, de biztos, hogy piros, vagy piros és fehér, ezért nem érdemes menyecske ruhának beillőt felvenni. A fekete... Hát, olyan ruhát ne vegyél fel, amiben temetésre szoktál járni, de egy elegáns fekete koktélruha szerintem bőven belefér.


A kék ruhád meg szerintem teljesen korrekt.

2013. júl. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"a menyecske ruha kb. kiszámíthatatlan, hogy milyen lesz, de biztos, hogy piros, vagy piros és fehér"


Én egy fekete kis türkizzel bulizós mango ruhába öltöztem át menyecskének, manapság abszolút nem biztos, hogy piros vagy pirosas a menyecske. Sőt, ciklámen, kék, zöld stb. ami nagyon népszerű.


És nem akarok megbántani senkit, de a piros menyecskék jó része idétlen tüllös, agyondíszített rövid szoknyásat, vagy habos-babos nagy szoknyás piroskát vesz fel, vagy ha pöttyös, akkor olyan igazi béna pöttyeset, ami egy normális embernek se jut eszébe felvenni, ha nem menyecske ruha. Szóval véletlen se fognak ugyanúgy kinézni egy piros vendéggel..



Amúgy ez már ki lett vesézve párszor, ezt tényleg csak itt meg az ilyen szenny lapok-oldalakban lehet találni, max. onnan veszik át, de ez nálunk egyáltalán nem hagyomány, de Európában sem. Külföldi oldalakon is próbálják nyomni ezt a hülyeséget, de nézz meg a királyi esküvőt Európában, hogy mibe vannak öltözve a vendég nők. Ott még az se mindegy, hogy fingasz, mindent az etikett és az illem határoz meg, nehogy azt higgye már bárki, hogy oda akárki beállít egyáltalán beállítHAT olyan ruhában, amit nem illik, mégis mindig tele van fehérekkel, pirosakkal, feketékkel.

2013. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!