Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lagzi alkohol nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lagzi alkohol nélkül?

Figyelt kérdés

Nálatok volt alkohol a vacsorán?

Mi eléggé alkohol ellenesek vagyunk a párommal, és az én családom jó része is az. Kevesen vannak, akik innának, ők is a "távolabbi" rokonok. Nem túl nagy esküvő, kb 60 fő. Sajnos van 1-2 olyan ember, aki hajlamos rá, hogy mérték nélkül öntsön fel a garatra, és mivel amúgy sem szeretjük az ilyesmit, szerintetek nagyon gáz lenne kihagyni a menüből mindenféle alkoholos italt?



2013. jún. 27. 16:09
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
69%

Milyen emberek vagytok Ti?

Valami sznob .......?

Hát a lagzi, attól lagzi, hogy mulasson az ember!

És aki úgy érzi jól magát, hogy megiszik egy-két pohárral, miért ne tegye?

Vagy Nektek nem lenne ciki, ha valaki hozna magával alkoholt? :D

Felejtsétek el!

Akkor mondjuk tömény ne legyen, de sör, bor, likőr nyugodtan, há ne mán!!!!

Akkor süti sem kell, mert hizlal, meg hús sem, mert valaki vegetáriánus!!!

2013. jún. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
79%

11-nek igaza van. Valóban a ti lakodalmatok, de azért a vendég igényeit sem árt figyelmen kívül hagyni. Ne magatokból induljatok ki.

Lassan eljutunk oda, hogy mindenki vigyen a lakodalomba ételt és italt. Ilyen alapon kár meghívni bárkit is, egyen és igyon otthon, lakodalom sem kell, elég egy rövid esküvő.

Régen a valóban jó lakodalmakat azzal mérték, hogyan érezték magukat a vendégek, ami persze haszon volt az ifjú párnak is.

2013. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
34%
Én nem iszok alkoholt, és koccintani sem koccintanék vele. Emberek, lehet pia nélkül élni. ÉS jól érezni magatokat. Ha ez nem megy, elég szar életetek lehet.
2013. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
88%
13-as, azért, mert te nem iszol, más hagy igyon, jó? Igen, lehet jól érezni magad alkohol nélkül is, én sem vagyok alkoholista, de igenis, egy jó sör, jó bor, finom pezsgő emeli az ünnep fényét, a hangulattal együtt.
2013. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
13%

Miért emelné az ünnep fényét a tudatmódosítás?


Ha én innék egy kis akármit, azonnal elkezdene fájni a fejem, (igen, egy kortytól is), ami miatt sz@r társaság lennék, és a humorom is odalenne. Sőt, a legtöbb emberrel, akit ismerek, nem lehet részegen beszélgetni, nevetni, ettől megint csak rosszabb a buli.

2013. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
92%

Nem beszéltem "tudatmódosításról".

Az ízekre gondoltam első sorban, nem az alkohol hatására.

De ha már itt tartunk, SZERINTEM igen is, viccesebb a világ, ha ivott az ember egy kicsit. És a sárgaföldig részegség, "tudatmódosítás" közt és a becsípés között van különbség, nem is kevés. De még egyszer hangsúlyozom, az előző hozzászólásomban az ízekre céloztam.

2013. jún. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
38%

"SZERINTEM igen is, viccesebb a világ, ha ivott az ember egy kicsit."


Szerintem nem. Szerintem ez akkor igaz, ha 1. te vagy unalmas, 2. a barátaid unalmasak, 3. nincs humorod, így a leegyszerűsített "piás" vicceket találod humorosnak.

2013. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
88%
Hát, én ezzel még mindig nem értek egyet. De igazából mindegy, te ne igyál, érezd jól magad, csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy nem feltétlenül rossz dolog egy alkoholos ital. Ja, és azért az megint más dolog, aki már anélkül nem tudja magát jól érezni. Nyilván ez már nem egészséges.
2013. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
83%

Hát jah! Szerintem akinek nem kell, az igyon, itt senki sem akar rábeszélni senkit az ivásra. Ha valakinek egy kortytól fáj a feje, ne igyon! De attól aki néha iszik, pláne egy lagzin, az hagy igyon már!

Nézd meg csak a bort pl.! Mekkora kultúrája van, borversenyek, hatalmas hagyománya! Nem véletlenül, attól függetlenül, hogy valakinek fáj tőle a feje! :)

Szóval szerintem gáz egy lagzi pia nélkül.

Megnézném a vendégek arcát ha megkérdeznék, hogy: Alkoholt szeretnének fogyasztani a lakodalmunk alkalmával? :D :D :D

2013. jún. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
22%
Egyáltalán nem vagyunk sznobok, én például nagyon szeretek inni, elképesztő mennyiségeket elfogyasztunk a haverokkal, ha arról van szó, de ez egy lagzi. Kinek és miért lenne jó az, hogy a sok antialkoholista közt van egy-két ember, aki nem tud magának megálljt parancsolni, és p*csarészegre issza magát?
2013. jún. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!