Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 85-90 fős esküvőre ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

85-90 fős esküvőre ennyi alkohol megfelelő?

Figyelt kérdés

85-90-en lennénk, közepesen alkoholozó társaság, kb. 60%-a 20, 30 év körüli.


A lagzira és a leány-, legénybúcsúra ennyi tömény sok/kevés/milyen???


A bort/sört az étterem adja.


Jager 15l

Sherry 5l

Mézes-barack fütyülős 14l

Vilmos 5l

Házi pálinka 10l

Vodka 4l

Gyümölcsvodka 4l

Whiskey 4 üveg

Baileys 5 üveg

Pezsgő 6 üveg


Ez csak kb., elég gyakorlatlanok vagyunk. Előre is köszönjük!


2010. szept. 6. 00:13
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Van, amit hiányoltok esetleg? Írjátok meg!
2010. szept. 6. 00:14
 2/14 anonim ***** válasza:
Ti ismeritek a vendégeket. Én voltam olyan lagzin, ahol a pár szándékosan kevés alkoholt biztosított, mert egy meghívott egy korábbi esküvőn annyira becsiccsentett, hogy végighányta az étterem teraszát, ezt meg nem akarták.
2010. szept. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
pezsgő nagyon nagyon kevés, és én növelném a vodkát esetleg a whiskeyt is, esetleg gyümölcsvdoka helyett, kevesebb jégerrel mert a vodka olyan semleges h mindenki ízlés szerint ihatja amivel csak szereti.
2010. szept. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Arányaiban nagyon jó, mennyiségben kicsit soknak tartom, bár elég gáz, ha lagzi közben fogy el a pia.

Unicumot vegyetek, mert nem mindenki szereti a Jagert.


És nagyon sok boldogságot!!! :)

2010. szept. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nemhiába keveselltem a pezsgőt, ha mondjuk csak 70ember koccint akkor kicsivel több mint féldeci jut a koccintóknak, ami a kisebbik pezsgőspohárnak a harmada...
2010. szept. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
pezsgőből legalább 15 üveg kell
2010. szept. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
a gyümölcsvodka felesleges, a Jagerből csípj le és legyen egy kis Unicum. A Vodka lehet több is. Pezsgőből viszont sokkal több kell!!! 6 üveg???? Az gyakorlatilag semmi! Szerintem a házi pálinka kicsit sok, de ez ízlés kérdése.
2010. szept. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenki hasznos! Azért annyi a pezsgő, mert nálunk nem szokás külön pezsgővel koccintani. Mindenki nagyon jót írt, megszívlelem a tanácsokat!
2010. szept. 6. 09:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Fontos, mert ezt nem írtad, mennyi lesz a gyerek? Rájuk ne számolj alkoholt (még pezsgőt se, csak gyerekpezsgőt). Lesz-e kismama, vagy aki más okból nem ihat alkoholt? Ezeket is számold le a létszámból. (ismerek olyant, aki allergiás az alkoholra, ez komoly)
2010. szept. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szia! Nem sok gyerek lesz, kb. 4. Kismama a legjobb tudomásom szerint nincs. Antialkoholista annál inkább, kb. 5 fő, de az alkoholista .D is kb. 5 fő.
2010. szept. 6. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!