Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen ruha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ruha a megfelelő?!?

Figyelt kérdés
Szóval...október 2.-án volt az eljegyzésünk, és idén nyárra terveztük a lagzit. De még okt. 25.-én kiderült, h kismama vagyok!:) Tehát mivel nyáron jön a baby, így szeretnénk egy nagyon szűkkörű(szülők, tanúk) házasságkötést lebonyolítani. És majd ha lesz rá keret, és idő megrendezzük a lagzit. Kérdésem az lenne, hogy mit vegyek fel? Esküvői ruha most túlzás, kosztümös nem vagyok...illik pl. egy fekete koktélruhát,v. más színesebb ruhát márciusban felvenni? Elegáns is legyen, de ne kerüljön tízezrekbe! Tippeket szeretnék! Köszönöm:)
2011. jan. 20. 16:40
1 2
 1/12 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Először is gratulálok a dupla örömhöz! =o)


Szerintem nem kell lemondanod a menyasszonyi ruháról. Ma már nagyon takaros kismama esküvői ruhák vannak, csak keresgélni kell a neten. Én találtam egyet ami nem is drága és szerintem nagyon szép, szolid. De biztosan sokféle van még!


[link]

2011. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%

Én esküvői ruhát vennék fel!

Ha ajálhatom,akkor a Vaterán szuper árban jutsz hozzá, még kifejezetten kismama esküvői ruhát is láttam!!


Sok boldogságot! Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!

2011. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Először is dupla gratula! :-)


Fekete koktélruhát semmiképp ne vegyél fel az esküvődre. A színes meg nem valami elegáns.

Válassz ekrü színű anyagot meg egy jó varrónőt, aki még az utolsó pillanatban is az éppen aktuális alakodra tudja igazítani.

2011. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!

Én a helyedben nem vennék feketét, inkább valami világos és elegáns ruhát választanék. a kosztüm ilyen alkalomra szerintem is snassz.

[link]

Én a helyedben ilyesmit választanék, kényelmes, kicsit takarja a pocakot, de elegáns is, viszont egy kis esküvőre sokkal inkább illik egy ilyen mint a nagy habos-babos hercegnő ruhák.

2011. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jujj, feketét azt ne vegyél fel, az nem illik esküvőre!
2011. jan. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Feketét nem illik. Ha nem akarsz fehéret, valami pasztellt vegyél, halvány kék, sárga, lila stb. Én simán felvennék törtfehéret pl.
2011. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm szépen a gratulációkat, és a válaszokat!:)A feketét már meggondoltam:),igazatok van! Mivel csak polgári esküvő lesz, szinte csak a tanúkkal, így most a fehér ruhára sem gondoltam. Ősszel szeretnénk megtartani az ál/igazi esküvőt barátokkal, akkor biztos lesz fehér, igazi menyasszonyi ruhám:)! Tehát most valami más kellene. Mivel vidéken élünk, itt nincs olyan varró,akire ilyen ruhát rábíznék...kölcsönzőben már megtaláltam álmaim esküvői ruháját, ami nem kismamás. Amiket küldtetek nagyon szép ruhák, olyasmire gondoltam én is csak nem fehérben...

Köszönettel...

2011. jan. 20. 17:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

Ezeket találtam mo-i szalonokban színesben, szerintem még ezek a fazonok is jók lennének, ha jól értem 6 hónapos terhes leszel az esküvőn, elméletben még nem lesz olyan nagy a pocakod.

A majdani igazi ruhádról mutatsz képet?

2011. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem válasz esküvőit, ha nem akarsz fehéret van már azokból is sok nagyon szép színes, mondjuk ha nagyon vidéken laksz érdemes esetleg egy kicsit utazni érte.

Én kölcsönöznék a helyedbe éppen azért, mert amit 6 hónapos terhesen veszel fel akkor is ha nem esküvői ruhát hanem estélyi jellegűt választasz úgyse fogod tudni többet hordani.

2011. jan. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
18:19 nagyon szépek a ruhák,amiket találtál!:) A kék lenne a favorit! Az eljegyzés után rögtön elrohantam ruhát nézni, akkor találtam meg az elképzeléseimnek megfelelő ruhát:), de nem lehetett lefényképezni, úgyhogy nem tudom megmutatni. De gyönyörű, szépen dekoltált, díszes fűzőjű, pántos ruha volt. Csak hát a bérleti díj most nem fér bele. Mindenképpen elmegyek szétnézni még, Kecskemétre és Bp-re elég sűrűn járunk, hátha ott találok valamit. Köszönöm a segítségeteket!:)
2011. jan. 20. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!