Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen ruha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ruha a megfelelő?!?

Figyelt kérdés
Szóval...október 2.-án volt az eljegyzésünk, és idén nyárra terveztük a lagzit. De még okt. 25.-én kiderült, h kismama vagyok!:) Tehát mivel nyáron jön a baby, így szeretnénk egy nagyon szűkkörű(szülők, tanúk) házasságkötést lebonyolítani. És majd ha lesz rá keret, és idő megrendezzük a lagzit. Kérdésem az lenne, hogy mit vegyek fel? Esküvői ruha most túlzás, kosztümös nem vagyok...illik pl. egy fekete koktélruhát,v. más színesebb ruhát márciusban felvenni? Elegáns is legyen, de ne kerüljön tízezrekbe! Tippeket szeretnék! Köszönöm:)
2011. jan. 20. 16:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

18:19 vagyok a kék ruhát (első link) Pécsen találod meg, a többi link budapesti szalonból való.

Sok boldogságot!

2011. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

[link]

igaz menyasszonyiból a honlapon csak fehérek vannak, de ha autóval jössz Pestre érdemes benézni mert kedvesek segítőkészek nagyon szép ruhák vannak és nem drágák. (Az enyém innen volt)

2011. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!