Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ruha és cipőméretek megfelelő...

Ruha és cipőméretek megfelelő korhoz. Általában milyen idősen érik el az adott méreteket a kicsik? írnátok táblázatot?

Figyelt kérdés
Pl. 50-62 - újszülött - ? - lábméret....stb.
2011. ápr. 16. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A kisfiam most 6 hónapos, úgyhogy én csak eddig a korig tudok nyilatkozni. :)

Mi úgy haladtunk, ahogy a nagykönyvben meg van írva.

0-0 hó= 56-os - újszülött

0-3 hó= 62-es (3 hós koráig, hordtuk)

3-6 hó= 68-as (6 hós koráig hordtuk)

6-9 hó= 74-es (most, hogy 6 hós lett, ezeket kezdtük hordani)

Most itt tartunk. Nem azt mondom, hogy már nem fér bele egy 68-as ruhába, de már nem kényelmes, mivel már 69 cm.

A cipőméreteket nem tudom, mert csk babacipőt hordtunk, olyat ami ugyanúgy van számozva, mint ahogy fent írtam.

2011. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy az előző válaszoló írta, úgy teljesen jó!


Én folytatnám azzal, hogy:


9-12hó: 80-as

12-18hó: 86-os


Mi most itt tartunk.


1 éves a fiam,de 80-as ruhából van ami már kicsi rá, de valamiből meg pont jó rá!!

86-os általában nagyobb picivel, de azokban is találni olyat, ami pont passzol.


Lábméret, na az szerintem, tök egyéni.

A fiamnak 22-es kell pedig 1 éves!!

Ismerős anyukának 14 hónapos a kislánya és 17-18-as lába van...szóval inkább a talphosszát mérd le mindig,és akkor tudod, hogy hanyas a lábacskája!

2011. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én csak annyit mondok, ahány ruhafajta / márka / anyag, annyi méret....ksifiam 9 hónapos, tegnap 56-os farmer volt rajta(!), 68-as body és 74-es pulcsi, mely utóbbi kicsit már szűk rá.

Egyébként leginkább 74-es ruhái vannak, de 68-as is igen sok, illetve néhány 62. Rokon kisbaba 6 hónapos, rá kicsi az összes 74-es ruhácska....

2011. ápr. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

a táblázat átlagol, de sok baba eltér az átlagtól

Az én lányom 14 hós, 74-es ruhákat hord leginkább. Van pár 80-as ruhája is, de azok nagyon lógnak rajta.

18-24 hó - 92 méret

2-3 év - 98 méret

3-4 év - 104 méret


Fiam 3,5 éves, 104-110 ruhákat hord

2011. ápr. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg csak általánosítás a táblázat.A lányom 15 hósan kezdi kinőni a 74-es méreteket.A cipőmérete meg ahány cipő annyi méret.18-as elefanten cipővel kezdte,amiből szerintem 20-as kellene.Viszont most 19-es Clarks cipőt hord és 20-as disney cipőt,amit kintről kaptunk.Annyira változó a a méretezés.
2011. ápr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!