Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lagzi alkohol nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lagzi alkohol nélkül?

Figyelt kérdés

Nálatok volt alkohol a vacsorán?

Mi eléggé alkohol ellenesek vagyunk a párommal, és az én családom jó része is az. Kevesen vannak, akik innának, ők is a "távolabbi" rokonok. Nem túl nagy esküvő, kb 60 fő. Sajnos van 1-2 olyan ember, aki hajlamos rá, hogy mérték nélkül öntsön fel a garatra, és mivel amúgy sem szeretjük az ilyesmit, szerintetek nagyon gáz lenne kihagyni a menüből mindenféle alkoholos italt?



2013. jún. 27. 16:09
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
82%

Igen. Mi is sem vagyunk párommal alkohol orientáltak meg a családjaink sem, de néha azért jól esik meginni 1 pohár bort mondjuk. Szerintem tartsátok tiszteletben, hogy más esetleg inna az egészségetekre :). Azt írtad úgysem isznak sokan tehát elég egy-két fajta és abból se kell sok.

Aki pedig nem tudja tartani a mértéket az csak magát minősíti.

2013. jún. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
34%
A ti esküvőtök,nyugodtan kihagyhatjátok. :)
2013. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
75%
max annyi legyen, hogy a ceremónia után koccintotok. az nem sok mennyiség szerintem. így a káposzta is megmarad és a kecske is jóllakik. szerintem amúgy bunkóság ha valaki full részegre issza le magát.
2013. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem mindenfélét ne hagyjatok ki - maradjon minőségi bor, sör, pezsgő, esetleg 1-1 likőr aptetitifnek. Esetleg később szolgálhatnak fel gyengébb koktélokat.


Ezek kiváló kiegészítői egy finom ételsornak, remekül harmonizálnak az ízekkel.


Szóval azt mondanám, hogy ha magát a részegséget, nagy mennyiségű alkoholfogyasztást elítélitek (ami érthető), akkor a töményeket, ócska löttyöket hagyjátok ki, költsetek inkább kisebb mennyiségű de valóban élvezhető, alacsony alkoholtartalmú italokra, melyeknek funkciója nem a részegedés, hanem az ízek teljessége.


Később is kellemes 1-1 koktéllal a kézben beszélgetni, és bizony egy kókusztejes italtól, amiben neadj isten 4cl pina colada is van senki nem fog becsiccsenteni :)


Persze mint vendég azt is megérteném, ha egyáltalán nem lenne alkohol, de én elsőre azt tanácsolnám, hogy a normális alkoholfogyasztást ne korlátozzátok.

2013. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem fura lenne,de de a ti esküvőtök,a ti döntésetek! :)
2013. jún. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem is csak egy koccintásnyi legyen, esetleg egy legfeljebb két sör aki inna.
2013. jún. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
35%
Ebben az esetben szerintem nem lenne gáz. Egy lagzin egyébként sem gáz, ha a saját ízlésetekhez igazítjátok a menüt, mások ennél sokkal messzebbre mennek, voltam már néhány fura lagziban pl. ahol az ifjú pár csak ilyen nyers zöldségeket evett és akkor a vendégeknek is csak az volt, meg volt ahol a menyasszony más kultúrából származott és csak olyan kaják voltak, amiket ott ettek. Ezekhez képest az semmi, hogy nincs alkohol, főleg ha a vendégek közt lesznek, akik hajlamosak túlzásokba esni.
2013. jún. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
36%
Legszívesebben én is kihagynám az alkoholt. Mi 35-en leszünk, és 2-3 emberen kívűl mindenki meglenne alkohol nélkül, tudom, de az a pár személy szeret inni, és nagyon izgulok, hogy tudni fogják e, hol a határ. Írtó égés lenne. Az a baj, hogy az egyik az apósom. Ráadásul baromi rossz természet mikor berugik. Kötekedik. Mondjuk alapjáraton egy modortalan fickó. Ha felhajt a garatra, akkor pedig anyós elkezdi b.s ztatni, ő felhúzza magát és kész a műsor....étteremben leszünk. 1-2 személy miatt az ember gyomorgörcsben él.
2013. jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
69%
Legalább pezsgő legyen a koccintáshoz, felköszöntéshez, abból az is iszik kicsit, aki egyébként nem szokott.
2013. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
42%
Éppen most olvastam, hogy Brad Pitték teljes alkoholtilalmat hirdettek meg az esküvőjükre. Vagyis, miért ne lehetne?
2013. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!