Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért gondolják, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják, hogy minden nő álma az esküvő?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 14:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Mert még mindig az van a köztudatban,hogy a nő akkor ember,ha férjnél van.


(nekem sosem volt álmom az esküvő,praktikus okokból házasodtunk,2 tanúval)

2013. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem ismerik az én páromat:)))

(ugyanannyira esküvő-szkeptikus, mint én magam, pedig abszolút nő...)

2013. jún. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Épp azért, amiért azt hiszik a nők nem értenek az autókhoz.

Egyszerűen ez égett bele a köztudatba. Meg hát tegyük hozzá legalább a nők 80%-ára igaz is mind a kettő.

2013. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Általánosítás. A férfiak közül se mindegyik szereti a focit vagy autót bütykölni...

Szerintem sok olyan nő van aki nem esik hanyatt az esküvő gondolatától! Én sem, egyszer biztosan jó lesz, nem tudom. De nem ez az álmom.

2013. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem is értem azokat a nőket, akik erre várnak egész életükben, a nagy napra, életük legszebb napjára! Nekem mindig azt mondták, hogy majd megváltozik a véleményem, ha megtalálom az igazit. Már 7 éve együtt élünk az igazival, én 33 éves nő vagyok, de még mindig nem változott a véleményem. Az autókról meg annyit, hogy én hazánk egyik legnagyobb autógyárában dolgozok a minőségbiztosítás területén, vagyis elég jól ismerem az autókat.
2013. jún. 5. 14:38
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is addig volt az esküvő mumus, amíg szerelmes lettem abba a férfiba, akivel tényleg szeretném leélni az életem :) Majd ha te is megtalálod azt a férfit, aki tényleg mindenben klappol, te is szeretnél esküvőt :)
2013. jún. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én végre az igazit szeretném csak megtalálni! Amúgy nem kell nagy esküvő, elég a szüleink, esetleg testvér, és a két tanú. Kb 12 ember, beülni egy kellemes étterembe a boldogító igenek után. Aztán kész.

24/N

2013. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Egyénként én szeretnék esküvőt, méghozzá nagy fehér ruhában, de nem gondolkodok ilyesmiben, hogy ez lesz életem legjobb napja, meg nem is tartom nagyon fontosnak. Nem is esnék pánikba, ha esetleg a leendő párom nem akarná, vagy nem akarna nagy felhajtást.
2013. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Nekem igenis ez az álmom, hogy feleség legyek! Biztos lesz aki lepontoz, meg le fog szólni hogy mekkora tré, hogy ez az életcélom, de nekem igenis nagyon fontos.

A szüleim sajnos elváltak, sokáig ebből kifolyólag nekem se volt fontos 20éves koromig a házasság.Aztán összejöttem a párommal, több éve vagyunk együtt és megváltozott a véleményem.Alig várom,hogy a felesége legyek.

Nem akarok nagy esküvőt, szívem szerint csak a legszűkebb család lenne ott, de ez még a jövő zenéje.

2013. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Általánosítás. A férfiakról meg azt mondják, hogy csak a nők miatt házasodnak, holott pl. a férjem kifejezetten házasságpárti.

Nem kell ezzel foglalkozni, ki ilyen, ki olyan.

2013. jún. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!