Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ajándékot vegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vegyek a barátnőmnek az esküvőjére?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Nehéz kérdés, mert most én vagyok a barátnő szerepében, és nem tudom minek örülnék...legfőképpen annak, ha ott van mellettem:) segít a wc-n (pirul) támogat lelkileg az utolsó napokon, amikor sík ideg vagyok a minden miatt...


Max valami olyannak ami kettőnk barátságára emlékeztet, semmi drága, hanem olyan ami kettőnknek jelentős...bár most semmi ilyen nem ugrik be:)

2013. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

csak zárójelben: lehet egyedül is wc-zni, kipróbáltam, abroncsosban :)


ajándék: fa ládikó kis rekeszekkel:

- méz, hogy megédesítse az életet

- algopyrin, a kifogások ellen

- óvszer, ha még nem akartok babát

- cumi, ha már szeretnétek


és ilyenek :) egy rekeszbe egy tárgy, s mellé valami frappáns szöveg :)

2013. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszenek az élmény- ajándékok. Ráadásul, barátnőd, tehát biztosan tudod, mi az a titkos álma, ami esetleg közösen a férjével is megvalósítható. Én adtam már egész napos ferrari bérlést (elmentek kempingezni, meg autókázni, de tudtam, mindketten autóőrültek), adtunk már tandem ejtőernyős ugrást (ez a pár imádta a bungee-t. Rengeteg lehetőség van, saját (férjes:) csillag elnevezéstől, a legromantikusabb vacsoráig.

Ezek azért nem olcsók, érdemes, 3-4 összeállni és közös ajándékként ilyesmit adni, ha klappol a barátnőd személyiségével, valamelyik ötlet.

Rengeteg ilyen oldal van, keress rá, én csak találomra linkelek egy ilyen oldalt, van még a meglepkék, élménybank, élménybox, és ezer.:

[link]

2013. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez jo otlet....


megvan a ruham nem tudom felhuzni addigsajnos le kell venni, hatul hevederes:) 30 valahany gomb..hatul ugyancsak...nem abroncsos, csak alsoazoknyas...ezert nekem tenyleg kelleni fog a segitseg..


amugy egyszer lattam 5m ftot a penegsemmisito altal osszeapritva teglava preselve,arra frappans szoveg, h egy eletrevalo puzzle ha azt kirakjak akkor ...stb...nem wmlekszem aszovegre kb 7 eve lattam

2013. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam a nyerő a vásárlási utalvány!
2013. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, igen, másik kedvencem a 100-300 db világutazó kaparós sorsjegy, amit kis utazótáskában adtunk át, hátha bejön nekik.:) A végén 130 ezer forintot nyertek ezekkel.

Ilyenkor is érdemes szövetkezni másokkal, de nagyon nagy volt esetünkben az öröm.:)

2013. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2013. jún. 5. 08:57
 8/8 anonim ***** válasza:
vegyél kaparós sorsjegyet. Mi azt vittünk esküvőre múlt héten, és hatalmas sikere volt :D Drukkolok, hátha megnyerik az 5 milliót :)
2013. jún. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!