Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit adjunk ajándékba az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adjunk ajándékba az osztályfőnök esküvőjére?

Figyelt kérdés
Felsős gyermekem osztályfőnöknője (fiatal tesitanárnő) heteken belül fog férjhez menni. Meg is adta a dátumot ill. a helyszínt a gyerekeknek. Mi szmk-ok most azon törjük a fejünket, hogy mi lenne a legmegfelelőbb ajándék. (egyáltalán kell -e ilyenkor adni valamit)Eddig ha volt pl. pedagógusnap akkor a gyerekek készítettek ajándékot. Most is valami ilyesmiben gondolkodunk de nincs sok ötletünk. Ha van itt esetleg tanárnő akkor tőle is szívesen vennénk ötletet hogy milyen szituációnak örülne.

2013. márc. 19. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Èn valami ilyet tudnék elképzelni.

Minden gyerek kap egy papírt és legyen 1 órája rá, hogy rajzoljon valamit és írjon róla 1-2 mondatot. A téma esküvö. Ami csak eszébe jut. Majd ezt füzzétek össze vagy köttessétek be, majd a gyerekeket öltöztessétek fel vigyétek el az esküvö helyszínére(akár lehet egy felkiáltás hogy mindenki pirosban legyen, ez fiunak is nagyrészt van). ott szorjanak virágszirmot a párra, kiabáljátok hogy sok boldogságot és adjátok oda az ajándékot.


Külföldön élek és a férjem külföldi, de itt a boltban is lehet kapni ilyen könyvet amit egy iskola gyerekei készítették. mindig feldobott a tanár egy témát és arra kellett rajzolni és 1 mondatot csinálni a gyerekeknek.

Mint a kisbaba, esküvö, karácsony. igen érdekes és vicces rajzok , mondatok születtek.

Meglehet kérni a rajztanárt vagy amelyik bevállalos, hogy a legközelebbi órán ez legyen a feladat.

2013. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
Erdekes... Az eskuvo a csalad es a baratok unnepe, hogy kerulnek oda iskolasok???? Nagyon valoszinu, hoy azert emlitette, mert ajandekot szeretne es nem hiszem, hogy ilyen kezzel keszitett valamire gondolt....
2013. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy gimnáziumban tanítok, egy dolgot tudok javasolni: Jelképes ajándékot. Én nem szeretem mikor ajándékot kapok (köszöntő csokrokat is egy-egy alkalomból annyira el tudják túlozni, látszik hogy drága) Akinek gyereke van, azoknak kell a pénz, én is anya vagyok, tudom:) Nem kellene erre elmenni az osztálypénzeknek, utána pedig minden szülő ki van akadva, hogy erre is szedünk be külön pénzt, arra is. Közben pedig ők "szoktatták" rá a tanárokat, hogy "elvárják" ballagásokkor is a nagy ajándékokat. Tudom, hogy van aki tényleg elvárja sajnos.. De legtöbben tényleg nem várunk semmit, de mivel annyira "illő" valami apróságnak, esetleg személyes dolognak tudok örülni. Ami mutatja, hogy ismernek a gyerekek, tényleg "csapattag" voltam négy évig.
2013. márc. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló ötlete szuper! :-)

Én 10.-es gyerekek osztályfőnöke vagyok, így mondom azt, hogy gyakorlatilag mindegy, hogy milyen apróság lesz az ajándék, de biztos, hogy örömet szereztek majd vele! A mi esküvőnk csak októberben lesz, de biztosra veszem, hogy a gyerekeim meglepnek majd valamivel; és már előre tudom, bármi lesz az, bőgni fogok, mert TŐLÜK kapom.

Szóval bocsáss meg, hogy használható ötletet nem adtam, csak biztatni szerettelek volna, hogy igen, legyen valami apróság, mert az ilyesmi nagyon nagy dolog!

2013. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se kell nagy dolgot, anyukám osztályfőnök és amikor néha ilyesmiket kap ballagáskor h váza, felteszi a padlásra porosodni, mert nem illik a lakásba, vagy pl. múltkor szobaszökőkutat kapott, na azt sem tudja h hova tegye, felesleges pénzkidobás volt. Szerintem állhatnának esetleg valahol sorfalat vagy esetleg betanulhatnának egy éneket, ha tudnak valakivel, pl. örömanyával egyeztetni, de meglepetésműsor se legyen,mert elronthatja az esküvő menetét. A virágsziromszórás viszont mindenképp jó ötlet, ha kilép a pár a templomból. Szerintem ilyenkor egy szép esküvői fotóalbum lehetne még jó ajándék (olcsó, szép és biztos kell majd a menyasszonynak), és akkor az első oldalra kép helyett lehetne tenni egy lapot amire ráírják,h gratulál a 7a.
2013. márc. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

kedves 2-es.

èn nem vagyok tanár, de mikor nekünk volt az esküvönk én is meghívtam a kollégáimat.

2 kollégám barátnöm is volt, öket a vacsorára is, a többieknek meg kifüggeszettem a faliújságra egy meghívot a városi esküvöre. meglepett de 50 km-re laktunk a cégtöl, de rengetegen eljöttek megnézni, kb 10 kolléga (férfiak leginkább). én nagyon örültem nekik. a 2 barátnömmel össze fogtak és együtt adták át az ajándékot.


ez pedig meglepödsz, de férjem egy multinál dolgozott ö nem hívott meg senkit sem. kapott a közvetlen fönökétöl és a kollégáitol is egy egy vásárlási utalványt. ez náluk szokás, így soha senki nem megy el a másik esküvöjére, de adnak ajándékot.

2013. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy a gyerekek készítsék. A rajz jó ötlet, lehet ez a lefűzött, vagy lehet egy hatalmas lap, amire minden gyerek rajzol és aláírja. De készíthetnek pl. képeslapot is kartonból, amire rajzolhatnak, ragaszthatnak és írhatnak valami jó kívánságot. Én a kollégámnak az osztállyal préselt virágokból készítettem egy kinyitható képeslapot (a gyerekek gyűjtötték és préselték a virágokat, én felragasztgattam) és aláírták a gyerek. Rajta volt az esküvő dátuma és, hogy sok boldogságot kívánnak. Lamináltattam, hogy tartós legyen. Sok gyerek magától rajzolt is a tanítónőnek, ezeket egy kicsit felturbózott mappában adtuk oda. Szerintem kérdezd meg a technikatanárt is, hátha van valami ötlete és esetleg megcsinálnák valamelyik órán.
2013. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
Kollégákat igen. De gyerekeket, akiket tanít? Az orvos meg hívja meg a betegeit, az ápolónő szinten? Nekem ez magas....
2013. márc. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
@8: Ha pedagógus lennél, nem lenne magas. Ugyanis a gyerekek, ha szeretnek egy tanárt, szeretnének ott lenni az esküvőjén is. Sok gyerek ilyenkor van először esküvőn és hatalmas élmény nekik, ezzel is közelebb kerülnek a tanárhoz. Általában a saját osztályt meg szokták hívni, nagyon ritka, amikor nem.
2013. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%
szerintem nem meglepő,hogy meghívja a gyerekeket,én 12-es vagyok,ötödik óta ugyan az az osztályfőnökünk,és komolyan mondom,ő a második anyánk,nagyon jó vele a kapcsolatunk,és ott voltunk az esküvőjén,a gyereke keresztelőjén,karácsonyi szünetben is megyünk hozzá egyszer,nyáron többször,és ő is jön házibulikba,gokartozni,állatkertbe,fesztiválokra,balatoni hosszúhétvégére velünk,kár hogy most elballagunk,és ritkábban látjuk majd,de gondolom ez a jó kapcsolat megmarad :)
2013. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!