Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS már nem bírom! (? )

SOS már nem bírom! (? )

Figyelt kérdés
Légyszi valaki segítsen! Utálom az iskolám és az osztályfőnököm és úgy érzem ha abba a suliba maradok megbolondulok! Szüleim nem akarják, hogy másik suliba menjek azt mondják kibírom ezt a másfél évet de szerintem már nem!!! Légyszi segítsetek mit csináljak, hogy győzzem meg őket, hogy elmehessek?? Ha valakit érdekel annak leírom részletesen privátba!!!
2012. jan. 23. 17:05
 1/10 A kérdező kommentje:
13/L
2012. jan. 23. 17:06
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hozz fel elfogadhato erveket... de miert nem szeretsz ott lenni ? Ha jol nezem 7 eidkes vagy?
2012. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen 7.es vagyok! Privátba leírom!
2012. jan. 23. 17:14
 4/10 anonim ***** válasza:
okay:)
2012. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ELsosorban beszélj a szuleiddel, próbáld meg meggyozni oket, kérdezd meg, hogy miért nem akarnak átiratni egy másik iskolába. (hogy pénz kérdése, vagy amiatt nem akarnak átiratni, mert jóval messzebb lenne az a másik iskola, vagy mert úgy látják, hogy nincs szukséged más kornyezetre.) Ha nem tudják pontosan, hogy miért szeretnél átiratkozni, akkor mondd el nekik, hisz ha csak azzal állsz eléjuk, hogy "más iskolába akarok járni", abból semmit sem fognak érteni, nem lesz egy nyomós indok, amiért át is iratnának.

Amúgy megértem a helyzeted, én is voltam úgy, hogy át akartam iratkozni, mert úgy jártam be iskolába, hogy alig vártam, hogy vége legyen a tanításnak, és hazamehessek. Aztán pár hónap max fél év múlva minden helyrejott. Nekik is el kellett fogadniuk, meg nekem is oket. Persze, most is vannak még olyan beszólásaik egyeseknek, amiket jobb, ha meg sem hallok..

Ha gondolod, írhatsz privátba, mert ennyibol nehéz volt leszurni, hogy pontosan miért váltanál sulit, szivesen seítenék :)

2012. jan. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Írok neked is:)
2012. jan. 23. 17:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem azért írattak be egy elitnek mondott osztályba annak idején, mert a keresztanyám barátnője volt az ofő. Egyetlen előnye volt a dolognak, az, hogy megtanított olvasni. Egyébként az osztálytársaim kétfélék voltak: gazdag gyerekek és prolik, még külön padsorban is ültek. Mindegyiket utáltam, mert egyik táborba sem illettem és egyik sem fogadott be. Annyi megaláztatásban soha nem volt részem, mint az alatt a nyolc év alatt. Szóval bármilyen okod is van panaszra, tiszta szívből megértem, és kívánom, hogy sikerüljön meggyőzni a szüleidet.
2012. jan. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm ha szeretnéd szólj és leírom privátba neked , hogy mi a bajom a sulival!
2012. jan. 23. 20:23
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja és nekem nem az osztállyal van bajom..
2012. jan. 24. 15:48
 10/10 anonim válasza:

hát velem ugyan ez volt. én maradtam a suliba, ugyan azzal az érvvel, hogy "majdcsak kibírom már ezt a kis időt". de te ne kövesd ezt, engem nagyon kicikizett mindenki, a legjobb barátnőimet is, teljesen kikészítettek. tele volt az osztály nagyképű r*banccal. már csak az vigasztal, hogy a középsuliban már mindenki őket csinálja ki, mert már rájöttek, hogy milyenek is. az egyik az én o. társam, lett, de átiratkozott valami nagyon béna helyre, mert nem voltak hozzá hasonló ...ok. :)

16/L

2012. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!