Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ciki ha az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha az egész esküvőt a szülők fizetik?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 22:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%
9es vok. Elcs.szerintettem. Tehát az lenne a ciki, ha az árát NEM próbálnátok meg visszaadni. :)
2013. máj. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 dani900 ***** válasza:
51%

Had idézzek az üvegtigrisből:

Dehogy ciki, qrva gáz!

2013. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
55%

nem szégyen az, csak kellemetlen. ahogy áldott emlékű öregapám vigasztalt mindig :)


ha valami igazán hasznos dolgot kapnék a családomtól egy esküvő árával egyenlően, akkor nem tartanám szégyennek. pl lakás, autó, tanulási lehetőség, utazás. na de egyetlen napra egy vagyont még a saját pénzemből sem költenék, nemhogy más péniszével verjem a csalánt...


aki megteheti annak egészségére, egy rossz szavam sincs rájuk, nekik bizonyára más preferenciáik vannak életben.

2013. máj. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%
Régen mindig a szülők fizették az esküvőt. Most már ez nem feltétlenül így van, de ez családon belüli döntés. Nem ciki, ha kispénzű fiataloknak az anyagilag jobban álló szülők felajánlják és tényleg szívesen állják, ciki, ha amúgy anyagilag jól álló fiatalok a szegényebb szüleiktől próbálnak rá pénzt kicsikarni.
2013. máj. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, nekünk is a szülők fizették az esküvőt, ezt kaptuk ajándékba.
2013. máj. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
70%
Ha még csak 25 körüliek vagytok, akkor nem. De ha már elmúltatok 40 évesek, akkor igen.
2013. máj. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Jó, azért régen 16-18 évesen házasodtak, gyerekfejjel, jó hogy a szülők fizették, hiszen a gyerekek hogy tették volna?

De ma, amikor 25-35 évesen házasodnak az emberek, több év munkával maguk mögött, szerintem határeset. De végül is ajándék :)

2013. máj. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
94%

Elég álszent kérdés.

Éppencsak annyira gáz, mint ha a tandíjat a szülők fizetik, az első kocsit a szülők veszik, a külföldi nyaralásra a szülők adnak pénzt etc...


Manapság elég gyakori, hogy a 18 éves a gólyatáborba a saját új autóján érkezik és nem kollégiumba vagy albérletbe költözik, hanem lakást vesz az egyetem közelében...

Ha az nem gáz, hát az esküvő ugyan miért lenne az?


Akinek pedig az első is szúrja a szemét, annak ez is szúrni fogja.

2013. máj. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
58%
nálunk mi és az én szüleim állják az esküvőt...nem érzem cikinek..szüleim jó szívvel adják, maguktól segitenek mindenben..és azt mondják, hogy amit kapunk pénzt, a miénk, meg is beszéltük velük is, hogy azt mind-mind saját lakásra tesszük el...anyukám szerint is igy van jól...náluk ez a természetes...anyukámék esküvőjét is a szülők fizették..az én családom ilyen...én is fizetni fogom majd egyszer a gyerekem esküvöjét...segitek neki ott ahol csak tudok...igaz, az én családomban nincs tabu, feszengés vagy tartozás...ha adunk valamit, azt jószívvel adjuk, viszonzást nem várva....nem érzem cikinek:) nagy segítség és nagyon hálás is vagyok nekik!!!
2013. máj. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha megtehetik és szívesen teszik, akkor nem! Ha elvárod tőlük, és megerőltető lenne nekik, akkor igen. Én spec. nem tudtam ilyen "terhet" akasztani a szüleim nyakába!
2013. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!