Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ciki ha az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha az egész esküvőt a szülők fizetik?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 22:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
szerintem ha megtehetik akkor miért ne? csak nehogy az legyen hogy mindenbe bele szólnak.. és nem engednek titeket dönteni a dolgokban,és majd azt mondják " mi fizettük mi döntünk'.. :) amúgy nem,nem ciki
2013. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%
nem ciki,mert akkor mondhatják azt,hogy ezt kapjátok tőlünk az új élet kezdésére..
2013. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Ha jó szívvel teszik é megengedhetik, nem ciki.
2013. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
54%
Nem, ha nem estek túlzásba, és mondjuk nem 1. milliós esküvőt akarsz, mondjuk az sem ciki inkább pofátlan.
2013. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Csak akkor ciki, ha te annak érzed! Csak nem lesz kitáblázva a lagzin... :)
2013. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem meg az. Az esküvő két ember dolga, nem házasodnék, ha nem engedhetném meg magamnak. A szülőkre támaszkodás nem két, független, felnőtt emberre jellemző. Inkább lenne két tanús kis eksüvőm (ahogy volt is), mint hogy benyújtsam a számlát a szüleinknek. Felnőttek vagyunk, viselkedjünk is úgy.
2013. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

Régen az esküvőt és a lakodalmat MINDIG a szülők fizették. Ezzel is segítették a fiatalokat. Így a nászajándék a fiataloké lett. Ami segítette őket a közös élet elkezdésekor.

Csak újabban szokás, hogy az ifjú pár állja a költségeket, akár adósságba is verve magát.

Ha visszakapják is a vendégektől a lakodalom költségeit, akkor is csak a saját pénzüket kapják vissza, nászajándékba tulajdonképpen nem kapnak semmit.

Akkor mi értelme van a nagy lakodalomnak?

2013. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Felnőttek vagyunk,igen,na de ha a szülőnek mindene a gyermeke,akkor miért ne adná meg neki azt amiből csak 1-et tud(jobb esetben)?Én legalábbis megtennék mindent amit tudok a gyerekemért,hogy olyan esküvője legyen amiről álmodott.
2013. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%

Csak akkor nem érezném cikinek, ha a nászajándékba kapott pénzekből az esküvő árát megpróbálnátok nekik visszaadni.

Az egy másik kérdés, hogy elfogadják-e vagy nem.

Személyesen én nem engedném, hogy szüleim fizessék a lagzit.

2013. máj. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%

Én nem fogadnék el ekkora összegű segítséget a szüleimtől. Inkább azt mondanám, hogy költsék a saját álmukra, és pl. utazzanak el oda, ahova mindig is akartak volna, én meg előteremtem a pénzt a saját dolgaimra...


Szép dolog a segítség, de több százezres vagy netán milliós összeget csak akkor lenne pofám elfogadni, ha milliomosok lennénk...

2013. máj. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!