Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vennétek fel hitelt esküvőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vennétek fel hitelt esküvőre, ha a nászajándékból vissza tudnátok fizetni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 12:46
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Nem vennék fel hitelt esküvőre. Egyébként abba belegondoltatok, hogy nem csak azt az összeget kell visszafizetni, amit felvettetek, hanem kamatot is jócskán.

De a ti esküvőtök, ti döntésetek.

A döntéstől függetlenül sok boldogságot kívánok! :)

2013. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
65%

a semmiből nagyzoló embereket sosem tartottam túlzottan intelligensnek. az meg pláne elég éretlen személyiségre vall, hogy csak mások sértődőssége miatt vernéd magad hitelbe.

nem. semmi ilyen flancra nem vennék fel hitelt. ha létfontosságú dologról van szó, pl. autó, lakás, új mosógép, akkor nagyon nagy körültekintés mellett egy karcsúbb összeget megreszkíroznék.


miért nem kértek kölcsön inkább a rokonságtól? a sértődős felétől. komolyan, én lennék olyan arcátlan, h képükbe dörgöljem, h igen, tőletek kérek kölcsön, h meghívhassalak titeket az esküvőmre. :D

2013. máj. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim válasza:
Olyan okos néhány ember komolyan...nagy szavak ezek: eladósodás, nagyzolás, nonszensz. NEM azt kérdezték, hogy felvennétek-e milliókat az esküvőre!!! Vannak olyan emberek, akiknek baromi sokáig kellene ahhoz félrerakni, gyűjtögetni, hogy legyen lagzija (hozzáteszem minden luxus nélkül). Az meg, hogy minek esküvő, ha nincs rá keret: azért barátom, mert ha megtalálod életed párját, nincs annál szebb, amikor az összes olyan ember ott lehet akit szeretsz amikor kimondod az igent. Ha meg arra vár, hogy összegyűljön, szinte elmegy a fiatalsága. Főleg ha visszatudjátok fizetni a nászajándékból, az nagyon jó. Én felvenném, de ez az én véleményem. Fel is vettük. :) Hozzáteszem, nem bántuk meg, nem adósodtunk el, és egy nagyon szép emlék.
2013. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Az anyakönyvvezetőnél tudtommal akárhány ember megjelenhet (templomban dettó), attól nem lesz drágább a szertartás. Ha valóban az a fontos, hogy az igen kimondásán legyenek ott, akkor arra nem kell hitel.


Más kérdés, ha az a fontos, hogy utána mindenkit meg is etessenek. De ez két különböző dolog. Azt simán lehet csinálni, hogy a távolabbi rokonok-ismerősök csak a szertartásról kapnak értesítőt, ha szűk körű vacsorát terveznek. Én is több ilyen esküvőn voltam, a meghívottak egy része nem ment a vacsorára, fel se merült bennem, hogy ez sértő lenne. Ha érdekelt a szertartás, odamentem, ha nem, nem.

2013. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Családot vagy hívod, vagy nem, azoknál nem szokás, nem illő csak a szertartásra hívni őket! Kollégákat, barátokat, szomszédokat, ilyeneket szoktak csak a szertartásra hívni, nem családot!
2013. máj. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
utolsó előtti! rosszul tudod, ha többen vannak, mint a pár+tanúk, akkor már terembérlést kell fizetni
2013. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Amúgy elég nevetséges a semmiből nagyzolós hozzászólás, 50 embernek lagzit rendezni, az nem semmi. Amúgy nyilván nem valami extra összeget kellene felvenni, mivel csak a kaja költség ugrik meg valamennyire, attól minden más ugyanannyi marad. Mikor mi szerveztük, akkor mi is ott variáltunk, hogy mekkorát tartani, de mikor átszámoltuk, hogy a nem is olyan jelentős a kaja dolog... A ruha menyasszonyi ruha akkor is 150 ezer volt, ennél csak drágábbakat találtunk, a szertartás akkor is 35 ezer volt, mert nálunk annyi stb. akkor úgy voltunk vele, hogy az a két család már csepp a tengerben...
2013. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

"ha többen vannak, mint a pár+tanúk, akkor már terembérlést kell fizetni"


Igen, de itt nem a kéttanús esküvőről volt szó, hanem hogy még hány rokont hínak meg. A terem ugyanannyiba kerül 10-re meg 30-ra is.

2013. máj. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!