Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vennétek fel hitelt esküvőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vennétek fel hitelt esküvőre, ha a nászajándékból vissza tudnátok fizetni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 12:46
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Nem vagyok hitel-ellenes, de esküvőre nem vennék fel.

2013. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem biztos, hogy visszajön a pénz.

Visszajöhet a többszöröse is, de lehet, hogy a fele sem jön vissza. Ezt nem láthatod előre.

2013. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2013. máj. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
88%
Nem, hitelt semmiképpen nem vennék fel. Ha nincs annyi pénzem, hogy nagy felhajtást tudjak csinálni, akkor megelégszem normális esküvövel, ahol csak a legközelebbi család van jelen (max 20-30 fö).
2013. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Az esküvő nem egy akkora dolog, hogy ezért rizikózzak hitellel. Nem őrültem meg.
2013. máj. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
67%
nem. esküvőre, nyaralásra, szórakoztató elektronikára nem vennék fel hitelt. miből gondolod, h visszajön az ára, túrkáltál a násznép zsebében vagy mindenkit előre meginterjúvoltál, h mennyit akaródzik adni? naiv vagy, ha azt gondolod, biztosra mehetsz. általában nem jön vissza az esküvő ára
2013. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Nem a teljes összeget.


Van annyi önerő hogy legyen 50 vendég, de akkor a rokonság fele vérig sértődik.

A különbözetre kéne a hitel, annyi biztos összejön.

2013. máj. 7. 12:58
 8/38 anonim ***** válasza:
62%
Eszedbe ne jusson hitelt felvenni! Aki megsértődik, az megsértődik, ezért te képes lennél eladósodni? És honnan tudod, hogy Gizi bácsi meg Sanyi néni tuti ad Xezer ft nászajándékot? Eladnád utána?
2013. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
ez már tényleg szemléletmód kérdése. én csak azt az 50-et hívnám meg, mert az addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér elvét vallom és mert nálunk meg biztos, h nem jönne össze annyi. nem származom gazdag családból, a rokonaim se jómódúak, biztos, h belebuknék a hitelbe és csak magamat hibáztathatnám.
2013. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
35%

Nem.

Szerintem totál abszurd ötlet.

És akinek nincs annyi önbizalma, öntudata, hogy annyi embert hívjon meg, ahányat vendégül tud látni, az szerintem inkább az esküvő-dologgal várjon még, mert egy nagy gyerek.

2013. máj. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!