Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vennétek fel hitelt esküvőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vennétek fel hitelt esküvőre, ha a nászajándékból vissza tudnátok fizetni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 12:46
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
82%

"14# nem örültetek volna jobban, ha azt a 200E ft-ot valami hasznosabbra költhettétek volna?"



számomra elég hasznos volt az, hogy mindenki, akit szerettem volna, ott lehetett, mindenkit meg tudtunk hívni. Ennyi erővel az egész esküvői költségvetést lehetett volna "hasznosabbra" költeni, de mi ezt szerettük volna. Elvégre egyszer van ilyen napunk...

2013. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
53%
20-as, de klassz, hogy kifejtetted kicsit bővebben, amit írtam. :)
2013. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
70%
#21: én ahelyett, hogy degeszre etetem a rég nem látott rokonokat, inkább elutaznék egy Hawaii nyaralásra :) Mondjuk az is lesz :D Hawaii-ra megyünk nászútra. A családunk nagy, de inkább szűk esküvőt tartunk ;)
2013. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
66%
Soha nem vennék fel hitelt, több eszem van..
2013. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem vennék fel hitelt esküvőre!
2013. máj. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
75%

NEM.


Addig örülj, míg nincs adósságod. Másrészt nem érdemes nagyzolni, ha nincs miből. Az irigy rokonokat már attól elönti az epe, hogy látják, boldogok vagytok.

2013. máj. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. Hívj meg mindenkit az elejére, aztán a vacsira csak amennyit tudsz. A templom/anyakönyvvezető nem lesz drágább attól, hogy ott van + 20 ember. Vagy rendezz batyus esküvőt. Ha valakinek van kellően nagy méretű kertje, akkor kiadod, hogy mindenki vigyen egy kis sütit, vagy bármilyen kaját/üdítőt. Ha megértő a rokonság, akkor ez is nagyon szépen el tud sülni.
2013. máj. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

"én ahelyett, hogy degeszre etetem a rég nem látott rokonokat, inkább elutaznék egy Hawaii nyaralásra"


Na, látod, nem vagyunk egyformák. Én pl. nem szretem Hawaii-t és általában a külföldi utazásokat sem nagyon. Ha sok pénzem lenne, sok mindenre költeném, de erre nem az biztos, mert nekem ez a haszontalan, a szememben nincs értéke. Mégsem mondom senkinek, aki erre költi a pénzt, hogy haszontalanul költötte, mert aki értékeli, annak értékes.


Ugyanígy van ez az esküvővel, vagy teljesen mindegy mivel, amit az ember szeretne. Ha felhasznál rá hitelt, amit rövid időn belül vissza tud fizetni, mint ahogy mi is annak idején, néhány hét alatt, akkor semmi rosszat nem látok benne és egyáltalán nem meggondolatlanság.

2013. máj. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Szerintem azért elég nagy különbség van aközött, hogy mindenkit el akarsz hívni és fel akarsz venni egy hitelt, vagy ha nem hívsz el mindenkit akkor megsértődnek és fel kell venni a hitelt.
2013. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Biztos,hogy nem.
2013. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!