Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan legyen? Meghívjuk? Ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen? Meghívjuk? Ne hívjuk meg?

Figyelt kérdés

A történet röviden annyi, hogy a vőlegényemnek van egy testvére, de nem túl jó a kapcsolatuk. Sokat hazudik mindenkinek majdnem mindenről. A páromnak a szemébe hazudott elég komoly dolgokról és azt mondta neki, örülne, ha nem létezne. Ráadásul bármilyen családi összejövetel van, nem képes normálisan viselkedni. Mindegy hogy születésnap, évforduló, nem képes elviselni, ha valami öt percig nem róla szól. Hangoskodik, beszólogat, kritizál mindent.

A párom úgy döntött, ő nem hívja meg az esküvőnkre. Ezt a döntését elfogadtam, az ő rokona és az ő esküvője is. Én sem hívok meg olyan rokont, akiről tudom, hogy nem lenne képes normálisan viselkedni és elrontaná az ünnepet.

A gond az, hogy párom anyukájának még ezt nem mondtuk el. Ő azon is kiakadt, hogy a páromnak nem a testvére lesz a tanúja, félünk, hogy ez pláne kiverné nála a biztosítékot. Azt hiszem, ő nincs igazán tisztában azzal, milyen rossz is a gyermekei közti kapcsolat. Kicsit szemellenzős ezen a téren. A párom testvérének sok mindent elnéz (eléggé úgy tűnik, hogy ő a kedvenc), míg a páromtól sok mindent elvár.

Több kérdésem is lenne. Hogyan lehetne finoman közölni vele, hogy a fiát nem szeretnénk meghívni? Végül is ez a mi ünnepünk, amire régóta készülünk és mi fizetjük. Elvárható, hogy jó élmény legyen és rontsa el egy kellemetlenkedő rokon.

Volt valakinek olyan esküvője, ahova meghívtak olyan rokont, akivel nehezen jönnek ki? Hogyan alakult? Esetleg tudnátok tippeket adni arra, hogyha mégis meghívjuk, hogyan lehet kezelni, leszerelni egy ilyen embert?

Előre is köszönöm minden válaszolónak!


2013. ápr. 4. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen rossz közöttük a viszony, de ha tényleg annyira nem bír magával, akkor nincs mese, határozottan meg kell mondani az anyósnak, hogy így döntöttetek, és ez a TI napotok. Én voltam egy esküvőn, ahol a menyasszony unokatestvérének családját nem hívták meg, és az unokatestvér elég hülyén viselkedett, csúnyákat mondott róluk az épület előtt, ahol a lagzi volt (a vendégek oda mentek ki cigizni, ilyesmi)

Elég gáz volt, de végül is balhé nem volt

2013. ápr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Mi is ettől félünk, hogy balhé lesz. Viszont attól is tartok, hogyha nem hívjuk meg, esetleg a párom anyukája annyira megsértődik, hogy nem jön el. Kicsit olyan, mintha jobban érdekelné az, hogy mit illik, mint az, hogy jól érezzük magunkat az esküvőn és ne legyen probléma.

Arra is gondoltam, hogy valamelyik combosabb, Lezúziusz-típusú barátunkat készenlétben tartjuk és ha nem bír magával, segítene neki a távozásban (ezt nyilván a testvérével is közölnénk előre, hogy tudja, mihez tartsa magát).

2013. ápr. 4. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

" Lezúziusz-típusú barátunkat készenlétben tartjuk és ha nem bír magával, segítene neki a távozásban (ezt nyilván a testvérével is közölnénk előre, hogy tudja, mihez tartsa magát)."


Épp ezt akartam javasolni, komolyan! :) Mégiscsak testvér a koma.

2013. ápr. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen szitu.A párom nem akarta meghívni.Nem is lett.Azóta se állnak velünk szóba.Szóval elgondolkodtató,hogy bevállalod-e.Viszont ha meg tuti a balhé az esküvőn mert nem bírja ki...hát nemtudom.Nekünk nem hiányoztak az esküvőről,azóta se.Bár én néha felhoztam azóta ,hogy lehet jobb lett volna ha....nehéz ügy.Ez a ti napotok,legyen az egy szép nap!
2013. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!