Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Fűzős, cipzáros vagy gombos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fűzős, cipzáros vagy gombos legyen a ruha háta?

Figyelt kérdés
Melyik a legkényelmesebb hosszú távon? Ezt a szalonban nem lehet eldönteni egy félóra alatt.
2013. márc. 31. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fűzős. Ha a nap folyamán egy kicsit lazul meglehet húzni, a cipzárt, gombot nem.
2013. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gomb a legrosszabb. Az még szét is állhat.

Sok helyen zipzáros is meg füzös is a háta. pont azért hogy 1-2 centi eltérésnél könnyü legyen igazítani.


Amúgy lehet pont egy gombosba fogsz bele szeretni, és az fog a legjobban állni.

2013. márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fűzős :)
2013. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
fűző+cipzár
2013. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem cipzáros és gombos volt, mert abba a konkrét modellbe szerettem bele. Hosszútávon sokkal jobban jártam volna egy fűzőssel, mert az ilyet TÖKÉLETESEN a testre kell alakítani, különben mászik. Ez azt is jelenti, hogy pár centi eltérés is meglátszódik, sőt, amikor leültem, nehezebben kaptam levegőt a tartása miatt. Egy fűzőssel jobban lehet játszani, könnyebb alakítani :)
2013. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!