Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik ruha a legjobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ruha a legjobb?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam ruhát próbálni, de annyi szép volt, hogy szükségem lenne pár kívülálló véleményre.

[link]



2013. márc. 4. 07:46
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
37%
huh. akkor nincs több kérdésem. kellemes ruhaválogatást, sok boldogságot :)
2013. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 A kérdező kommentje:

Kérdésem itt nekem volt! :)

Köszönöm, viszont kívánom!

2013. márc. 4. 22:48
 53/64 anonim ***** válasza:
29%

"Valóban lett volna idő, de eszembe sem jutott ilyesmi"


Majd amikor 50 évesen belehalsz az egészségtelen étkezés következményeibe, akkor lehet elgondolkodsz rajta.


Számomra abszolút megdöbbentő, hogy egyesek szerint kb. 70 kg súlyfelesleg normálisnak számít.


U.i.: adtam normális választ is, arra vonatkozóan, hogy milyen fazonú ruha állna jól, de ki lettem törölve, mivel javasolni mertem, hogy netán fogyni kéne, ha pánt nélküli ruhát kíván magára húzni, ugyanis az nem ilyen mellméretre lett kitalálva.

2013. márc. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ismét nem a kérdésre válaszol valaki...

Ha 70 kg-t fognék, meghalnék...elég félrenéztél. És nem ez volt a kérdés, még mindig.

Sok okos válasz jött, meg sok kötekedő, de összességében köszönöm, annak, aki írt.

2013. márc. 5. 06:46
 55/64 anonim ***** válasza:
80%
Valóban nem kellene a súlya miatt beszolni - az o dolga. En írtam mar neked többször is, javasoltam, hogy ne pant nélküli ruhát válassz, kerüld a fodrokat. Többször megnéztem a képet, meg mindig amondó vagyok, hogy ha mindenképpen ezek közül akarsz választani, akkor az utolsó a legjobb. A tobbi rendkívül előnytelen.
2013. márc. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
38%

A Boglárka Szalon ajánlatait érdemes lenne átnézned, mert tényleg van benne jó pár, amiben sokkal elegánsabban és elönyösebben néznél ki, mint a képen lévök közül bármelyikben.


Az, hogy teltkarcsú/molett vagy, adott, de megfelelöen kiválasztott fazonnak csinos lehetsz. Azt gondolom, te sem tartod lényegesnek, hogy a ruhában kimondottan kövérnek, formátlannak látszódj - márpedig a kérdésben szereplö ruhák éppen azt emelik ki, ami elönytelen az alakodban, és azt szoritják háttérbe, ami elönyös.

2013. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A hasznosakat pláne! :)
2013. márc. 5. 18:00
 58/64 anonim ***** válasza:
A 2-est választanám. A 4-esben látszol a legvékonyabbnak, de a kettesben valahogy csinosabb és nőiesebb vagy.
2013. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
Szerintem a negyedik a legjobb rajtad.
2013. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim válasza:
4.
2013. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!