Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik ruha a legjobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ruha a legjobb?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam ruhát próbálni, de annyi szép volt, hogy szükségem lenne pár kívülálló véleményre.

[link]



2013. márc. 4. 07:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
91%

Ez lényegileg négy egyféle stílusú ruha, ha ilyesmiben leszel, ezek közül bármelyiket választhatod.


De a helyedben választanék valami teljesen mást, a te alkatodhoz jobban illőt.

2013. márc. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Esetleg linkelnél olyant, ami szerinted alkatomhoz jobban illik?
2013. márc. 4. 08:00
 3/64 anonim ***** válasza:
86%
4
2013. márc. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
80%
Ezek mindegyikében olyan "hurka sok fodorban" hatású vagy, válassz valami egész más stilusút, lehetöleg fodor nélkül, és olyat, ami karcsúsító optikájú. Ezek, amiket feltettél, csak nagyon vékony és magas nönek állnak jól.
2013. márc. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2013. márc. 4. 08:04
 6/64 anonim ***** válasza:
86%
4.
2013. márc. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
92%

Olyat válassz, amin nincs sok fodor, meg bugy, ami kiemeli a szép dekoltázsod, de takar ott ahol kell. Valamilyen visszafogottat


[link]

2013. márc. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
92%
Ezek nagyjából mind ugyanolyanok. Ha ezt a szabást választod, akkor mindegy, hogy milyen. De az előzőekhez hasonlóan, szerintem sem áll jól az alakodon ez a ruha. Nem megbántani akarlak, de tényleg nem a legelőnyösebb. Én valami olyat választanák, ami V nyakú, hogy szépen kiemelje a melleket. Kicsit hosszított derekút, nem olyan mint egy fűző, mert az összenyom és szélesít. És semmiképp sem ilyen habos-babost. Szép egyszerű fehéret, és a felső részén lenne a díszítés. Szóval ezeknek pont az ellenkezőjét. Én azt ajánlom, hogy próbálj fel minden fazonból egyet-egyet és utána már lehet árnyalni, hogy milyen minta, díszítés legyen rajta...
2013. márc. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Szerintem ezek is nagyon csinosak!!!

2013. márc. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
52%
Mindenkeppen kerulnem a helyedben a pant nélküli es a fodros modelleket.
2013. márc. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!