Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik ruha a legjobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ruha a legjobb?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam ruhát próbálni, de annyi szép volt, hogy szükségem lenne pár kívülálló véleményre.

[link]



2013. márc. 4. 07:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Én is hasonló termet vagyok, mint te, csak kisebb mellekkel. Vastag a karod, ezért nem tanácsos olyan ruhát felvenni, mint amilyeneket próbáltál. Nekem harangalakú ujjal volt. A másik, hogy a fodrok még jobban kövérítenek...( Ne haragudj, de én biztos mennék még pár kört ( egyet biztos ) ruha ügyben.

2013. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
94%
nekem a 2. utána a 4. tetszik a legjobban :)
2013. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
71%
utolsó vagyok :) hasonló alkat vagyok, mint te, pánt nélküli ruhám volt, én bolerot vettem fel. Észre sem vettem, nagyon jó volt :)
2013. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
57%

Van egy két tapló emberke az biztos.Mindig meglepődöm :)

Szerintem is érdemes lenne még szétnézned,hátha találnál jobbat.Ha semmiképp sem szeretnél,akkor ezek közül én az utolsót mondanám.

Amúgy nem hiszem hogy bárki kinevetné,mint ahogy többen írtátok.Gondolom a hétköznapokban sem sátorba jár,mindenki tisztában van az alkatával,és higgyétek el,egyik ruhában sem fog 60 kilósnak látszani.

Visszatérve a ruhákra szerintem próbálj még fel párat,mást fazonúakat,és ha nem jönnek be még mindig választhatsz valami ilyesmit mint ezek.

2013. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
73%
A szmájlis fejek a legjobbak.:)
2013. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
68%
2!
2013. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
61%

Ha ezek közül kell választani, akkor a második.

De hogyha van még időd addig járd a szalonokat amíg meg nem találod az igazit, ezek nem tűnnek annak.

2013. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
30%

egy teljesen ártatlan kérdés: ha ennyire fontos neked a nagy nap, illetve a párod, akkor miért nem tiszteled meg azzal, h lefogysz pár kilót? 1 év alatt sztem lett volna rá lehetőséged, időd, energiád.


én sem vagyok nádszál, a szalagavatós képeimet visszanézve csak szörnyedek, de azóta már sokat fogytam, és vagyok olyan hiú, ha egyszer esküvőre kerül a sor, akkor úgy szeretnék kinézni, h később is örömmel nézzem vissza a képeket. :)


ha valóban érdekel a véleményünk, akkor tényleg nézz körbe még pár helyen.

2013. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
73%
én egyébként nem értem az egyes válaszolókat. Milyen jogon szólnak meg bárkit vagy ítélkeznek? a kérdésre is kéne ám válaszolni? honnan tudják, hogy a kérdező nem fogyott már, vagy nem fog még? meg ha nekik így jó? tisztelje meg a párját? ha ő így akarja elvenni, akkor így szereti. Nyilván, ha zavarná, szólna, és fogyna a kérdező. Tényleg nem értem, bocsánat, lehet, hogy én vagyok értetlen. Ő elmondta azt is, hogy nem szeretne több ruhát, a 4-ből szeretne választani. Mi pedig szerintem ezzel tiszteljük meg a kérdezőt, hogy arra válaszolunk.
2013. márc. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igazából azok voltak hasznosak, akik a kérdésre válaszoltak, körítés nélkül. Bár nem szoktam pontozni, feleslegesnek tartom.

A súly témát feszegetőknek: mindig is molett voltam, a párom így ismert meg, így imád. Miért pont az esküvőre változnék meg? Valóban lett volna idő, de eszembe sem jutott ilyesmi. És valóban nem ez volt a kérdés.

Köszönöm!

2013. márc. 4. 22:29
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!