Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik ruha a legjobb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ruha a legjobb?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam ruhát próbálni, de annyi szép volt, hogy szükségem lenne pár kívülálló véleményre.

[link]



2013. márc. 4. 07:46
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló alkat vagyok , tudom nagyon nehéz ruhát választani mert mind vékonyakra van tervez és nádszálakkal reklámozva. Szerintem nekünk eleven nem áll jó ha ki van a hátunk és a vállunk szélesít és ahogy előttem írták a sok fodor is.....

Én ezeket szedtem össze nagyon vegyes de hátha találsz köztük olyat ami teszik :)

[link]

2013. márc. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
100%
A ma 08:16 válogatása igen jó, de neked, ha tényleg alacsonyabb vagy, akkor csak azok a modellek állnak jól, ami nem fodros, és a vállad is takarja, a rövid (csipkés) ujjúakat javaslom.
2013. márc. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
78%

Ha ezek kozul kell valasztani, akkor a 2.


1: nem jo szerintem ennek a ruhanak a pantja/ujja, egyreszt tull, masreszt pont nagyon rosszul vagja el a karodat, mert ettol vastagabbnak tunik, es rovidebbnek is, raadasul rovid a ruha, de gondolom azon lehetne segiteni.. Amugy sem a legjobb, de ezek a fo okok


2. Szep,hogy egyszerubb aszoknyaja, nem habos babos,szep az esese.

A felsoresz nagyon szepen kiemeli a a melleset, hogy. Van derekad. Nincs benan elvagva a csiporesznel,hanem szep az atmenet(akar a 4esnel) talan kicsit hosszu, de a hiszem az oldalso viragal lehet segiteni ezen, a szalonban persze a hosszdolgokat megoldjak ..nekem a szoknyaresz. Egyszerusege miatt kerulne erre a valasztas a 4 essel szemben



3. A mellresze oldalt furcsan all, raadasul olyan mintha bevagna a karod. Nem latszik, hogy lenne derekad, pedig van:)a masodik ruha szabasaban egyertelmuen latszik is a ruha szoknyareszen a tull pedig szelesit, igazabola egesz "esese" , szabasa rossz, hosszu ez is


4. Ez majdnem olyan jo, mint a 2. Sot a felso resz szabasa, jobb, vagy csak a met. Van derekad, kiemeli a mellet, de nem izlestelenul kirakja. ..a telt idomaid (huh de nem szeretem, hogy akinek nagy melle van, az ugy kirakja sok esetben, hogy attol retteg a nasznep, hogy kieseik a ruhabol)

Ennel a szoknyaresszel vannak fenntartasaim. Ez ilyen sellofazonra hajaz. Hatulrol kellene megnezni, mert szerintem ez kevesbe elonyos, de ugye ezt latatlanban mondom..nem utolsosorban nem biztos, hogy kenyelmes lenne benne egesz este,tancolni meg csak lenni.

Nekem ez nem annyira tetszik, amugy, ha hatulrol is jol all. Eskenyelmes, akkor ezt ugyanannyira jo mint a 2.



Remelem egy mondatommal sem bantottalak meg, csak oszinte akartam lenni, perszeizlesek es pofonok, mert lehet ezzel szemben masnak mas is a velemenye.nem ismerlek, ezert a szemelyisegeddel nem tudtam szamolni, mert az is foontos, hogy hozzad illjen a ruha...

Sok boldogsagot.

Majd legyszives ha kivalasztottad akkor ird le melyik lett, ha nem akkor tegyfel kepet,kivancsi lennek...


Udv

O

2013. márc. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Bár újabb ruhát nem szeretnék már választani, ha ezek közűl megírjátok melyik a legjobb, az nagy segítség lenne! Köszönöm szépen!

2013. márc. 4. 08:22
 15/64 anonim ***** válasza:
83%
[link] Na szerintem pl a 6 es a 11 szép es jobban allna
2013. márc. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
87%
Ezek közül az utolsó. De en inkább szannek meg ra időt es keresnek mást, mert ezek nagyon előnytelenek
2013. márc. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
87%
4.
2013. márc. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:

A furcsaságok (mellnél eláll, túl hosszú szoknya stb.) abból adódnak, hogy nincs teljesen rám igazítva egyik ruha sem, mert ez volt az első próba.

A személyiségemhez lenne fontos választani, ez igaz. Vidám vagyok, aki rég esküvőről álmodott. A Párom ari Hercegnője vagyok, a család egyetlen büszkesége, akit mindenki imád és aki imád élni. :) :D Olyanok vagyunk, akik egy évig készülnek a nagy napra, és akiknek ez egy nagyon nagy lépés. :) Hogy el lehessen képzelni. :)

Köszönöm mindenkinek!

2013. márc. 4. 08:28
 19/64 anonim ***** válasza:
92%

Akkor ha ennyire fontos az esküvő és ennyit készültök rá, még fuss ruha ügyben néhány kört. Még nem késő lemondani, hogy ne igazítsák hozzád, menj el egy olyan szalonba, ahol tényleg értenek hozzá és igényes ruhákat tesznek eléd és nem félmegoldások közül kell választani.


Ezekben úgy nézel ki mint egy kötözött sonka, bocs...

2013. márc. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
77%
Értem. Nos, ezekben a ruhákban -ne haragudj- de ugy nézel ki, mint egy elefánt. Előnytelenek nagyon. A pant nélküli ruha nagyon kevés nőnek áll jól es en meg nem láttam olyan teltebb nőt, akinek előnyös lett volna.
2013. márc. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!