Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » "Alternatív" esküvői buli. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Alternatív" esküvői buli. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Nem akarunk nagy, rongyrázós, hagyományos lakodalmat, viszont szeretnénk együtt bulizni a barátokkal. Arra gondoltunk, hogy egy szórakozóhely kistermét kibéreljük, lesz szendvics, lehet táncolni, beszélgetni. Viszont az alkoholfogyasztásnak csak egy részét állnánk (egy-két koktél vagy pohár bor), a maradék "önköltséges". Mi egyáltalán nem iszunk és a barátaink között is van olyan (sok szoptatós, terhes kismama :D), aki valószínűleg csak üdítőt inna.

Nászajándékot viszont egyáltalán nem kérünk, csak azt, hogy jöjjenek el és érezzük jól magunkat.

Mi a véleményetek erről. Te eljönnél egy ilyen "esküvőre"?


2013. febr. 8. 12:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
76%
Nem volt menyasszonytánc nálunk, mert én sem szeretem, felesleges volt támadni. Véleményt kértél, én megírtam az enyémet, ennyi.
2013. febr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Mint ahogy én is ;)
2013. febr. 8. 14:58
 23/32 anonim ***** válasza:
63%

Ha nektek ez tetszik a legjobban, ám legyen, a ti döntésetek, nincs ezzel semmi gond, biztos "költséghatékonyabb", mint egy hagyományos esküvő utáni mulatság.

De szerintem is lehetne állni az italt a kellemetlenségek elkerülése végett.

Egyébként a hagyományos esküvő is lehet "nem rongyrázó" szerintem.

2013. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
92%
A gond csak az, hogy egy csomóan illemből így is fognak ajándékot/pénz hozni, te meg majd rosszul fogod érezni magad, hogy még az italukat is maguknak fizetik.
2013. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Akkor majd felteszek egy újabb kérdés, hogy mit csináljak, hogy ne érezzem magam rosszul :D

És akkor megint kioktathat valaki! :D

2013. febr. 8. 16:28
 26/32 anonim ***** válasza:
72%
Te kérsz véleményt, de ha nem tetszik amit írnak megsértődsz és flegmán válaszolgatsz, pedig senki nem bántott. Akkor miért kérsz véleményt??
2013. febr. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Ugyan már!

Meghallgatok én mindenkit, el is fogadom a válaszokat, csak éppen nem szeretem ha kioktatnak.

Ez az internet átka, nem jön át rajta az irónia. Meg minden smiley ugyanolyan :D

2013. febr. 8. 16:35
 28/32 A kérdező kommentje:
és persze mindenkinek ment a zöld kéz
2013. febr. 8. 16:41
 29/32 anonim ***** válasza:
83%

Én jobban szeretem a hagyományos lagzikat,vacsorával stb,de egy ilyenre is nagyon szívesen elmennék.

Viszont nekem sem tetszik az önköltséges italfogyasztás,nem azért mert smucig lennék magamnak állni,amit elfogyasztok,de mégis ez egy "lagzi",ahova meghívtok =/

Szerintem inkább gyűjtsetek még,hogy az a pár ezer ft már ne küldjön padlóra és had igyanak az emberek,amennyi jól esik,úgyis hoznak majd ajándékokat jó lesz a buli:)

2013. febr. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Nekem nem fontos (vendégként) ,hogy puccos helyre hívjanak,de lesülne a bőr a képemről ha nem vinnék ajándékot. nem vagyok régimódi,de ha meghívnak valahova,pláne egy ilyen eseményre,akkor kéretlenül is viszek ajándékot az ünnepeltnek. Szeirntem ezzel sokan vannak így.

Én a helyedben inkább állnám a piát ,és ezt az ajándékos dolgot nem kötném ki. Akinek "megtiltjátok" ,hogy ajándékot vigyen,az úgyis rosszul fogja érezni magát miatta,ha meg mégis visznek akkor te fogsz szabadkozni és kellemetlenül érezni magad.

2013. febr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!