Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok egy ilyen esküvőhöz?

Figyelt kérdés

Natúr polgári esküvő,semmi felhajtás.Aznap egy bográcsozgatás,iszogatás;akinek van kedve nyársalgatás.Másnap este meg a barátokkal egy nagy partyzás....


Ti mit szóltátok egy ilyenhez?



2012. szept. 30. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, bár azt nem értem minek másnap is bulizni, vagy a bográcsozásra csak a család van meghívva?
2012. szept. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik, szerintem egy ilyen nyársalós bo

bgrácsozós estén mindenki jól érezné magát! De én másnak sem buliznék!


Sok boldogságot!


És azt hagy kérdezzem meg milyen lesz a menyasszonyi ruhád?

2012. szept. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Épp ez az ,hogy a családdal lenne a polgári...és slussz velük egy bográcsozgatás aznap estig-hajnalig...mert Ők nem ismerik a barátainkat és így nem szeretnék semmi pofahúzást ami alapból van mert pl testvéremet is meg kell(iilik) hívnom akivel nem igazán szeretem sok okból tartani a kapcsolatot,meg ott van még az is hogy szüleim x éve külön vannak és abból alap vita lesz ,hogy legaélább egy estét kibírjanak 4 esben egy helyen.Egyszóval nem szeretném hogy csak ez a ,,kényszer jópofi" maradjon meg bennem hanem jól szeretném érezni magam azon vagy másnapon azokkal akik vidámsággal töltenek el és nem szájhúzással,és pont ezt nem akarom megosztani a barátainkkal,hogy még ők se érezzék jól magukat.


Menyasszonyi nagy habos babos ruhám nem lesz sajnos mert márciusra tervezzük és miután nem nagy felhajtást szeretnénk meg anyagilag se lehetne bírni így erről lemondok.De arról nem szeretnék hogy jól érezzem magam-jól érezzük magunkat.


és lám ezért lenne az igazi buli szombaton éls így kettő összejövetel :)

2012. szept. 30. 16:21
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Ragyogó ötlet, lehet, hogy lopom is :D Én még azért szombatra szereznék egy habos-babos, hófehér, abroncsos ruhát hosszú fátyollal, a hecc kedvéért (múltkor láttam turiban, és nem került annyiba sem, mint a farmernadrágom).... Én anno két tanúval mentem férjhez, a tiédhez hasonló okok miatt, és valahogy a bulihoz sem volt kedvem, de mivel most kerek lesz a házassági évfordulónk, egy ilyen bogrács-partival lehet, hogy megerősítjük a fogadalmunkat... Tök jó ötlet! :)
2012. szept. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szupeeeeeeeer!Nekem nagyon tetszik az ötlet!
2012. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást...volt aki hülyének nézett :D De így próbáljuk majd áthidalni a helyzetet,hogy ne mások bosszantsuk a népet nap legyen hanem a mi ,,nagy" napunk :D


Miután ,,elvont" zene stílust követünk és így végülis a barátaink egy amolyan ,,kis család" így erre gondoltam nagy fejtörés után,de fehér rucim max lapnaci lesz :)


Valami jó ötlet bármivel kapcsolatosan?

2012. szept. 30. 19:19
 7/10 anonim ***** válasza:

eleinte kicsit szokatlannak tűnt, de így a helyzetet jobban ismerve kedves dolog.


és jó ötlet szeritem is, hogy másnapra öltözzetek puccosba:)


tényleg lehet egész olcsón is fehér ruhát kapni, bérelni (szalagavatós, keringős ruhák) stb.

és a barátokkal lehet esküvői játékokat is játszani.

lehetne fényképvetítést is tartani, ezek nem költségesek, de mégis kedves esküvői emlékek lennének :)

2012. okt. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Habár én magamnak elegánsabbat szeretnék, vendégként nagyon szívesen elmennék egy ilyen jellegű buliba/esküvőre. Bár... nem tudom, jól értelmezem-e, de ha már van a legjobb barátokkal parti, én furcsának tartom, hogy pont ők nincsenek ott az esküvőn (már ha jól értem), amikor a családban vannak a zűrök. Ha nem jól értem, akkor sztornó :).
2012. okt. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó...az esküvő (csak polgári) nem nagy felhajtás lenne így nem kerítek neki nagy feneket.Az a lényeg ,hogy azért ,,méltóképpen" megünnepeljük ezt a jeles eseményt velük is :9
2012. okt. 5. 17:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem mindig kerül sokba a habos-babos ruha. Persze relatív...Az enyém 40.000 körül volt.

Én Vaterán vettem 27.000 Ft-ért, plusz alsószoknyát hozzá 6.000 Ft-ért, a fátylat varrattam, kb. 2.000 Ft volt anyagárral együtt. Rám kellett igazítani, az került 7.000 Ft-ba. Hát igen, akkor még a cipő kb. 2000, plusz harisnyák, ékszerek, melltartó, menyecskeruha, ahhoz másik harisnya, másik melltartó, másik ékszer...

Már nem emlékszem teljesen, de tény, hogy mire mindent megvettem, volt vagy 70.000 Ft. De ebben tényleg már benne volt a menyecskeruha is.


Viszont bográcsozáshoz valószínű tényleg jobban illik egy egyszerűbb ruha. Nekem amúgy nagyon tetszene egy ilyen lagzi, csak a ruhát sajnálnám. Én szerettem egy napra királylány lenni:)

2012. okt. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!