Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ékszert keresek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ékszert keresek, ti hol vettétek?

Figyelt kérdés

Nincs még meg a kiegészítő a ruhámhoz. Egyenes vonalú a mellrészen a ruhám és csipke bolerom van hozzá. Törtfehér színű. Ti hol vásároltatok kiegészítőket? Szolid, nem nagy ékszert szeretnék, lehetőleg nem sárga arany színben, mert nem megy a stílusunkhoz. Max. 5-6 ezer forintig. A vaterát végignéztem, de nem ájultam el a kínálattól. Ismertek olyan helyet, ahol szépeket lehet kapni, esetleg internetről rendelni?

Nektek milyen volt? (Képeknek is örülnék, ha van kedvetek megosztani velem, velünk! :)


2013. febr. 2. 11:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én sehol nem találtam olyan színű nyakláncot, amit szerettem volna (sárgásfehér színű volt a ruhám). Így a végén megvettem egy olyan nyakláncot, aminek a formája tetszett (bizsu) és a férjem átfestette. :-) Én bizsus boltokban keresgéltem három megyében.
2013. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Avonban találtam nagyonszépet,2ezerért,nyalkánc és fülbevaló.

És ráadásul nikkelmentesek,nikkelallergiával én csak ilyet hordhatok vagy aranyat,de egy alkalomért nem akartam aranyat venni,nem hordok nyakláncot,csak a gyűrűm.

2013. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Nézz körül a kézműves ékszerek közt is, gyönyörű és egyedi darabok vannak! Nekem is kézműves handmade ékszerem lesz a tavaszi esküvőmön:)


Meskán vagy Breslon esetleg Facebook-on keresgélj.

2013. febr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

4500,-


[link]


Nagyon sok boldogságot!!

2013. febr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ha esetleg ékszerboltban kitisztíttatnád a "régi" darabot (pár száz forintért jobb helyeken megcsinálják), akkor sem lenne viselhető? Legalább meglenne a "valami régi"! :) Esetleg ajánlják a szódabikarbónás tisztítást, ha nem szeretnél erre szánni. Egyébként én a Vaterán vettem 3000 forintért a nyakláncot és fülbevalót, Swarovski köves mindkettő. Direkt úgy választottam, hogy a menya és menyecskeruhához is passzoljon. A Swarovski bizsuk között is vannak elegáns, olcsó, nem hivalkodó darabok. Ha megtaláltad a megfelelőt, várjuk a képet!

2013. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!