Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vettetek már menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vettetek már menyasszonyi ruhát Irinától?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatra lennék kíváncsi :)
2013. jan. 24. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Még nem vettem Iránból menyasszonyi rucit.
2013. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
szia én vettem!de nem volt rajtam,nem is lesz.42000ért vettem 40000ért eladó,ha érdekel írj privit és küldök képet.most októberben vettem.163cm vagyok és 60 kilo.húgomra vettük elvileg rá is jó, ő 167 cm és 55 kilo.nagyon szép,inkább ilyen királylányos ruhaa,de gyönyörű.ez a ruha 56000lett volna,de kaptunk kedvezményt.
2013. jan. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Én is vettem nála, meg voltam elégedve. Ár-érték remek, választék nagy, rád varratják, így pont olyan mint amilyent akarsz. 55 ezer volt a ruha, 5 ezer a fátyol, ami gyönyörű. Ha még érdekel valami írj privát üzit és szívesen válaszolok minden kérdésre!
2013. jan. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én itt azt hiszem csak egy részletesebb beszámolót olvastam, hogy megbánta, mert nem volt jó az anyag, gyűrődős.


Egyébként tényleg. Egy fokkal talán igényesebb, mint az ukrán ruhák, de nem véletlen annyi, amennyi, nem olyanok az anyagok azért, és az látszik.


Tény, hogy ha nem vagy kötekedős/kritizálós és megfelel, akkor össze se lehet hasonlítani árban, mert manapság 40-60 ezerért csak valami leharcolt cuccot, vagy ugyanolyan ukránt kölcsönzöl.


Én ma voltam máshol még mindig keresem a ruhát, 127 ezres kölcsönzési díjért olyat adtak rám, mintha nagyanyám szúnyoghálójára egy 5 éves vágott volna ki a függönyből csipkemintát szóval... Jó 140 ezerért már szép is volt, de én sznob vagyok, a rokonságom meg méginkább, de ha nektek nem számít, abból a sok tízezer különbségből egy csomó minden mást is vehettek!

2013. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2.válaszoló: Én 170 cm vagyok,így szerintem nem jó rám. Ráadásul elég pufi is.

3-4. Köszönöm szépen a kielégítő választ. Szerintem elmegyek. Megnézem élőben. Aztán majd meglátom. Egy nagyon egyszerű ruhát szeretnék. Empire vagy A vonalú..6 hónap alatt szeretnék lefogyni valamennyit. Azt tudjátok esetleg ,hogy mennyi idő egy egyszerűbb ruha elkészítése? Hiába készítené el most, ha leadok 10 kg-t.. :/ Nem vagyok kritizálós,de azért ha gagyinak látszik az anyag miatt akkor nem fogom megvenni azért mert olcsóbb..bár így is rosszul érzem magam a gondolattól ,hogy lehet ,hogy 100eFt-ot ráköltök egy ruhára ami fél órát lesz rajtam..más meg ennivalót nem tud venni magának..Ezért lenen jó minél olcsóbban kihozni ,de azért szép is legyen..majd meglátjuk. Mindenesetre köszönöm a válaszokat :) " nagyanyám szúnyoghálójára egy 5 éves vágott volna ki a függönyből csipkemintát " ezen nagyon jót nevettem :D :D

2013. jan. 24. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem félórát lesz rajtad és sajnos ennyibe kerülnek, sőt, 100 ezerért már jó vagy, többnyire ugye még ehhez jön a fátyol, boleró díja...


Viszont jó tanács, ne a jövőbeli -10kilót tartsd szem előtt. A mai alkatodra válassz ruhát! Júliusban úgy indultam neki, hogy ledobok én addig 5-6 kilót. Egy dekát nem fogytam! Ha meg mégis, lehet bevenni belőlük, de inkább az, mint úgy járj, hogy "ha innen lemegy pár centi akkor ez is szépen csinos lesz majd" alapon vegyél valamit és ne fogyjál.

2013. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok, mindenképp érdemes elmenni, mert személyesen látod, hogy melyik anyag hogy mutat, érdemes vakuval készíteni a fotót, így látod, hogy melyik anyag "csillog" vagy látszik át, olyat semmiképp ne válassz! Nekem 6 hét alatt lett kész a ruhám Irinánál. Mindegyik ruha fűzős amúgy, úgyhogy pár kiló fogyás még bőven belefér.
2013. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi igen a barátnőmmel megéri de ne arra számíts hogy olyan leszel mint egy sztár :)valóban azt a minőséget kapod mint ha kölcsönöznél csak vadi új,nagyon profi kedves hölgyek(lányával dolgozik)ajánlom abszolút és van új katalógus is

Amikor mi voltunk a pént nélküli volt a mánia remélem van más is

van duci méret is az tuti

fényképezőgépet és objektív barinőt vigyél :D

sok boldogságot

2013. jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!