Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ékszert keresek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ékszert keresek, ti hol vettétek?

Figyelt kérdés

Nincs még meg a kiegészítő a ruhámhoz. Egyenes vonalú a mellrészen a ruhám és csipke bolerom van hozzá. Törtfehér színű. Ti hol vásároltatok kiegészítőket? Szolid, nem nagy ékszert szeretnék, lehetőleg nem sárga arany színben, mert nem megy a stílusunkhoz. Max. 5-6 ezer forintig. A vaterát végignéztem, de nem ájultam el a kínálattól. Ismertek olyan helyet, ahol szépeket lehet kapni, esetleg internetről rendelni?

Nektek milyen volt? (Képeknek is örülnék, ha van kedvetek megosztani velem, velünk! :)


2013. febr. 2. 11:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

Én ballagásomra kaptam egy gyönyörű nyakláncot, rajtam az lesz.

Nincs esetleg otthon? Úgy értem testvér, anyuka? :)

A bizsu boltokban néha akadnak nagyon szépek is, anno egy bálra vettem nyakláncot ott 4000ért és gyönyörű, egyszerű volt. Ki kell fogni.

2013. febr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%

Azért a bizsu boltosdit ne már, akkor már inkább kölcsönözz valódi, normális ékszert a szalonból a ruhához.


A nem nagy mit takar? És milyen stílusút? Ha mutatnál valamit, ami közel áll az ízlésedhez könnyebb lenne.


Viszont ilyen árban megvételre nagyon egyszerű ezüst ékszert fogsz csak kapni, szebbekből csak ezüst bevonatút. Tehát ha valami csinosabbat akarsz, tényleg érdemes a kölcsönzésen gondolkodni.


példák, hogy mit lehet ezen az áron venni:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


De ezek pl. csak ezüst bevonatúak.

2013. febr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Mint mondtam, ki kell fogni! Tele van bóvlival, de néha akadnak nagyon szépek!! És most erre az alkalomra minek költsön 10ezret, ha megúszhatja kevesebből? Szalonból kölcsönözni ékszert sem olcsó.


Nem gáz a bizsubolt, ha szép!

2013. febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kis esküvőnk lesz, 10 fővel. Nem szeretnék többet költeni a kiegészítőkre, mint a vacsorára, ezért semmi esetre sem gondolkodom 10.000.-es összegben. BOcsánat, ha valakinek ez nagyobb dolog, de ez "csak" egy nyaklánc és fülbevaló. Nekem nem ezek az értékek, ez csak dekoráció. Köszönöm a tippet a bérléssel kapcsolatban, szinte kizártnak tartom, azt hiszem, nem én vagyok a bérlés célközönsége. Nem bérelek több ezerért nyakláncot, amit majd visszaadok, csak azért, hogy elmondhassam, hogy rajtam milyen márkás cucc volt 5-6 óra hosszat. De biztosan lesz olyan, aki erre jár és ezt a választ hasznosnak érzi, semmiképp nem pontozlak le. Csak ez számomra nem megoldás. Köszönöm a bizsus ötletet, megnézem majd a közeli üzleteket, esetleg neten ismersz helyet?
2013. febr. 2. 12:45
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Claire's-ből és a C and A-ból, meg a Bijou Brigitte-ből voltak a kiegészítőim, de a hajdíszeket egy egyszerű ruhaboltban jóval olcsóbban is meg tudtam volna venni.
2013. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Jaj, bocsánat, arra nem válaszoltam, hogy az egyszerű alatt arra gondolok, hogy nem kellenek hatalmas kövek, vagy többsoros lánc, igazgyöngyök vagy széles, 5 centis nyakékek :)


Nyakláncom van egy, de nagyon nem menne a ruhához, és sajnos már nem is olyan fényes, mint régen, picit öreg ékszer már. Más ékszerem egyáltalán nincs. Bizsu pötty fülbevalóm van egy, de ez azért tényleg nem illene ilyen alkalomra. A karikagyűrűm az egyetlen kincsem. Ez fehérarany.

2013. febr. 2. 12:48
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

nekem bizsu volt


sima vékony lánc középen csüngött le róla egy csepp alakú üveggyöngy ami kb 1,5cm volt egy pár cm hosszú láncdarab végén

a füli ugyan ilyen kb 1cm hosszú lánc rajta a üveggyöngy ami ugyan csak 1cm volt


sajna nem találtam még hasonlót sem képen

2013. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Hol laksz? Én Miskolcon a plázában vettem meg talán 3000forint volt fehér ruhához, de volt ennél sokkal olcsóbb is. Gyönyörű volt, sokan megnézték.

2013. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát én a webshopot nem ajánlom. Egyszer vettem ott egy fülbevalót, és azt hittem, hogy ilyen kis pici aranyos, mive volt már egy ahhoz hasonlóm, és hát mikor megérkezett, akkor pffff. Egy batárnagy gusztustalan nem is tudom mi volt. Szóval a webshopban lehet szépnek tűnik, de a méretek, arányok nem igazán látszódnak, így lehet, hogy csalódást fog okozni ha megérkezik.


Nem tudom, hogy merre laksz, de pesten rengeteg helyen vannak bizsu boltok. Aréna, Allee, Westend, Mamut, Árkád.


Egyébként ezekben találhatsz: Bijou Brigitte, I am, SIX, Clare's. Így elsőre ennyi jutott eszembe.


Keress rá ezekre és biztos kiadja, hogy merre vannak üzleteik.

2013. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is bizsuboltban vettem gyöngyös nyakláncot, és hozzá pötty-gyöngy fülbevalót, pont elég volt nekem, a szintén 10 fős esküvőre :)
2013. febr. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!