Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért számít egy esküvőnél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít egy esküvőnél a közvélemény?

Figyelt kérdés

Sok olyan kérdést olvasok itt, hogy "nem ciki, ha úgy csináljuk az esküvőt, hogy...?".

Miért kell egy esküvőnek egy fórum ízléséről szólnia? Miért nem elég, ha a két érintettnek megfelel?

Főleg kis esküvőknél. Ez jellemzően a közeli családot jelenti a vendégek szempontjából. Miért ciki/nem ciki, hogy milyen ruhában van valaki? Feltételezem egy szülő vagy testvér maximum egy nudista esküvőt tartana cikinek.


Kevés olyan kérdést látok, ahol a törvényi előírásokról érdeklődnének - hogy az ezen felüli részt tényleg a saját kedvükre csinálják.

Az esküvők egy része miért arról szól, hogy szinte ismeretlen emberek ízlésének megfeleljen, ahelyett, hogy a pár saját elgondolása alapján szerveződne? Ennyire fontos a társadalom véleménye?


2012. dec. 31. 08:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Valószínűleg a párnak nincs saját véleménye és ízlése, amire támaszkodhat, és erre rendszerint az esküvő előtt döbbennek rá, így a közvéleményhez folyamodnak.


Én magasról tennék rá, pontosan tudom, milyen lesz az esküvőm, mire vágyunk a párommal.

2012. dec. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem lenne fontos a társadalom véleménye, akkor pucéran, majmokként ugrálva közlekednénk a világban, és magasról tennénk arra, hogy bármi építő jellegűt alkossunk.
2012. dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lásd be te is, marha kellemetlen tud lenni, ha valakit az emberek a szájukra vesznek. Lehet itt nagy szavakat használni ezzel kapcsolatban, de azért tegyük a szívünkre a kezünk, nem sokan vannak akiket tényleg nem érdekel az, hogy mit mondanak róluk. És itt nem kell messzire menni, elég ha mondjuk az öltözködésre gondolunk.
2012. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Épp ezért csak azokat fogom meghívni az esküvőmre, akik nem fanyalogni jönnek, hanem velem örülni.
2012. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Én szívem szerint nem is hívtam volna senkit. Hogy ne legyen sértődés (nem értem, miért lett volna, mikor csak kettőnkre tartozik), beleegyeztem, hogy a szülők ott legyenek. Attól a pillanattól kezdve ment a keverés-kavarás, és kiidegeltek azzal, szerintük mit, hogyan.


Csak pár ember volt meghívva, és már nem az volt, amit mi, házasodókként akartunk volna. Erről ennyit, az ember a saját esküvőjén érezze jól magát, mert róla szól, csinálja úgy, ahogy neki fog tetszeni. Hogy néz már ki egy búskomor ifjú pár, akikről messziről lerí, hogy utálják az egészet, mert nem az ízlésük szerint való?

2012. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

az ember egy idő után eléri azt a szintet, h már nem számít. csak erre is meg kell érni. sztem ameddig valaki a jóízlés határán belül marad, addig nyugodtan öltözzön kék menyasszonyi ruhába, legyen piros a cipője, és szóljon trashmetál az esküvőjén :) akik meg erre pofákat vágnak, azt nem kell meghívni.


falun, kisvárosban van többnyire az, h az embereknek nincs saját életük, nem történik velük semmi számottevő, így másokat beszélnek ki.

2012. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem meg pont arra kell megérni, hogy ne a "csakazértis úgycsinálom ahogy én akarom " szímtson, hanem, ha már tartasz valamit nem csak önző módon magadra gondolsz, hanem érdekelnek mások is. Meg valljuk be, mindenkinek elrontja a kedvét, ha látja, hogy a vendégei nem érzik jól magukat. Ezt a sajét bőrömön tanultam meg... Nekünk volt Dj meg együttes is. Az elején megmondtam, hogy nem akarok mulatóst, mert nem szeretjük, max 1-2 számot, többet ne. Aztán mikor azt láttam, hogy az együttes mulatósára táncol és szórakozik midnenki, a Dj mellett meg ülnek, nyilván hagytam magam és én is elengedtem magam és együtt mulattam a családommal és a barátaimmal. Ha kötöm az ebet a karóhoz, hogy nem akarok mulatóst az egész esküvőt végigunatkozták volna a vendégeim és nekem is rossz emlék maradt volna. ÍGy olyan lagzim volt, amit midnenki megemleget, annyira jól érezték magukat az emberek. Nekem ez sokkal fontosabb, mint az ostoba, gyerekes, önző kis prioritásaim.
2012. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha mindenkit le akarsz szarni nem kell hívni senkit.


A pár "elvárja", hogy ugye a kifizetett pénzükért legyen jó hangulat, híre menjen, hogy jó volt, legyen jó ajándék, legyen így legyen úgy. Miközben magasról szar a résztvevők igényeire? Azt meg hogy? Nem kis ellentmondás van?

2012. dec. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"Épp ezért csak azokat fogom meghívni az esküvőmre, akik nem fanyalogni jönnek, hanem velem örülni."


Ha pl. egész este olyan zene szól, amit a 80 vendéged nem szeret, nem tud rá táncolni, nem lesz tőle hangulata, akkor ők a fanyalgók? Csak, mert nem pattognak sorban körbe, hogy jaj Juliskám de jól érzem magam, közben meg nem is?

2012. dec. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem.


Én nem akarom, hogy híre menjen, és a mulatozásra sem vágyom. Nem lesz DJ, sem zenekar, de lesz halk zene, a szertartás után egy vacsora a szűk családdal, ezzel megünnepeljük az esküvőt. Kb. mint egy Karácsony. Annál nagyobb csinnadrattára nem vágyom. És ha érzéketlenség ezzel megfosztani a résztvevőket egy bokacsapkodós hujjdemagyarlagzitól, akkor én önző vagyok. Vállalom. De szerintem aki kicsit is akarja, jól érezheti magát azon a vacsorán, aki meg nem akarja jól érezni magát, annak meghívhatom én a Rolling Stones-t is, akkor is fanyalogni fog.

2012. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!