Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Egy kis közvéleménykutatás....

Egy kis közvéleménykutatás. :D Ti inkább hideg vagy meleg vízzel mosogattok?

Figyelt kérdés
Én álltalában meleg vízzel mosogatok. A langyos vízet ha be akarom állítani akkor még fél órát kell szarakodni mire beáll és nem lesz se hideg se meleg, így én inkább meleg vízzel mosogatok. Amúgy a meleg víz jobban le viszi a zsírt meg az oljata az edényről,de szinte csak olyan ismerőseim vannak akik hideg vízzel mosogatnak.

2012. dec. 13. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
meleg állóvízben és hideg folyóval öblítek
2012. dec. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Régebben meleg vizes áztatás + meleg folyóvizes áztatás.

Manapság meleg folyóvízzel öblítem+megmosom+újra öblítem.

A hideg víztől nem jön le a zsiradék, és hajlamos vízkövesedni a pohár és a tányér.

2012. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Meleggel, hideg vízzel hogy jön le a zsír? :O
2012. dec. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nyáron hideggel (lejön a zsír így is gond nélkül)

Télen pedig meleggel mert lefagyna a kezem. :)

2012. dec. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Meleggel. Én még nem is hallottam olyat, hogy valaki hideggel mosogat. Hideg vízzel elég nehéz lehet lemosni a zsírt, vagy az olajat.
2012. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron csakis hideggel, mert akkor úgyis meleg van, kimondottan jólesik, ahogy hűti a csuklóm a hideg víz. A meleg (sőt: forró) vízzel mosogatás akkor volt igazán fontos, amikor még nem használtak mosogatószert, mert sima hideg vízzel tényleg nem jön le a zsír. De mondjuk én eleve nem főzök zsírosan (főleg főzelékeket csinálok, azt majdnem elég lenne sima vízzel lemosni). A mai mosogatószerek meg simán lehozzák hidegen is a zsírt, legfeljebb kicsit többet kell használni.

Ilyenkor azért inkább meleggel mosogatok, de nem a zsíroldás miatt, hanem mert kellemesebb a meleg vízben nyúlkálni.

2012. dec. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem azért de ennek a közvéleménykutatásak semmi értelme. Ki az aki hidegvízzel mosogat? Egyértelmű hogy nem viszi le a szennyeződést! A végeredmény majd az lesz, hogy a magyar túl sok melegvizet használ el?
2012. dec. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"szinte csak olyan ismerőseim vannak akik hideg vízzel mosogatnak."

Ezt nem hiszem el, senkit nem kellene hülyíteni.

2012. dec. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is úgy gondoltam, hogy a meleg víz jobban leviszi a zsírt. :) Amúgy megint megkérdeztem pár barátomat,de ők még mindig csak hideg vízzel mosogatnak télen-nyáron. Természetesen nem szóltam bele,de azért akartam tudni, hogy én vagyok a hülye, vagy ők nem túl tájékozódottak. De persze nem mondtam nekik semmit,csak egyszerűen kíváncsi voltam, hogy az emberek többsége mit gondol erről. [[Ja, és nem járatom senkivel sem a bolondot, nem muszáj válaszolni a kérdésre ha nem látod értelmét!]]
2012. dec. 14. 18:38
 10/10 anonim ***** válasza:
gondolom azért használnak hideg vizet, mert olcsóbb. Télen én meleggel szoktam, nyáron hideggel. Nem vagyok mazochista...
2012. dec. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!