Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi haszna van egy Algériai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi haszna van egy Algériai Arab srácnak abból ha egy Magyar lányt elvesz feleségül mármint vízum terén? Ha lehet olyan írjon akinek van tapasztalata ilyen téren és jártas a vízum terén!

Figyelt kérdés
Mert 1 hónapja bele csöppentem egy Love storyba és hozzá teszem csak sykpe-on találkoztunk gondoltam arra vagy nagyon jó színész vagy tényleg szerelmes. Igazából vannak kételyeim az őszinteségével kapcsolatban. Közöltem vele, hogy nem vagyok hajlandó Algériába menni,de ő meg közölte velem, hogy csak engem akar és nem érdekli hol csak együtt legyünk.

2012. dec. 15. 12:39
1 2 3 4
 31/35 Meknes ***** válasza:
Még csak annyit:Szerintem is csak utat akar EURÓPÁBA! Azzal pedig hogy feleségül mész hozzá ezt meg is kaphatja.Jó pár nőnek írogat,aztán egy nő csak bedől neki.Aztán a családja sem fogadna el téged soha sem.A család náluk nagyon fontos és te mindig csak a sokadik lennél a számára.Minket csak kihasználnak,megszerzik amit akarnak,aztán végül a saját országbeli nőket fogják választani.Mi hülyék megteremtjük nekik a jó életüket,azzal hogy hagyjuk magunkat átverni!
2013. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy állampolgár legyen 5 évig kell házasok legyetek, és ezt ellenőrzik is rendesen, közös kocsi meg ilyenek, tehát ha lenne a célja, akkor azt inkább nyugaton próbálná meg, ahol az érdekházasság elég nagy üzlet, és sokszor a procedúra is egyszerübb, meg egyébként sem hiszem, hogy ne lenne rokona/ismerőse Franciaországban/Angliában, mivel ezek az országok tele vannak velük, Mo-n elég sok jól sikerült algériai-magyar vegyes házasság van, de persze nem mindenki ugyan olyan.
2013. márc. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
59%

Szia. Lätom kicsit regi kerdes, de ha gondolod, irj privätban es adok egypär tanäcsot.

Van tapasztalatom.Az ilyen sräcok 90 szäzaleka, a vizumra hajt.Elöször elvesz, megkapja a papirt, aztän toväbbindul Nemtbe, Belgiumba, Hollandiäba vagy ahol epp ismeröse van.

Amig megkapja a papirt addig csöpög a nyältol, aztän vagy szo nelkül, vagy hazugsägok közeppette tävozik.

2013. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Egy iszläm valläsu ferfi nem fog örökke együtt maradni pl egy keresztennyel,(nem sok pelda van ra).Elöször, meg lehet hogy jol indul, mert nyaladzik, aztän amikor elintezted neki a letelepedesi engedelyet, akkor jön a kopp.
2013. máj. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Tudom hogy régi kérdés, de ezt nem hagyhatom ki:

Nagymamámnak csináltam egy skype-ot, és rendszeresen vennék föl a partnerlistájukra 20 éves török férfik. xd

2013. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!