Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi haszna van egy Algériai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi haszna van egy Algériai Arab srácnak abból ha egy Magyar lányt elvesz feleségül mármint vízum terén? Ha lehet olyan írjon akinek van tapasztalata ilyen téren és jártas a vízum terén!

Figyelt kérdés
Mert 1 hónapja bele csöppentem egy Love storyba és hozzá teszem csak sykpe-on találkoztunk gondoltam arra vagy nagyon jó színész vagy tényleg szerelmes. Igazából vannak kételyeim az őszinteségével kapcsolatban. Közöltem vele, hogy nem vagyok hajlandó Algériába menni,de ő meg közölte velem, hogy csak engem akar és nem érdekli hol csak együtt legyünk.

2012. dec. 15. 12:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%
Nos, az arabok 5 perc alatt szerelmet vallanak es házasságot ígérnek, nem kellene komolyan venni. Pláne, hogy meg nem is talalkoztatok.
2012. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
93%

Én az ilyesmihez nem fűznék sok reményt....

ezt még te sem gondoltad komolyan....

2012. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%
Hát az, hogy lesz magyar állampolgársága és akkor bármilyen EU-s országba eljuthat/vállalhat munkát.
2012. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
Annyi haszna van, hogy magyar állampolgárként utazhatna legálisan az összes uniós országba és dolgozhatna mindenféle engedélyek nélkül. Akár Angliában is. Én nem foglalkoznék vele, mert az ilyen férfiak szinte halásszák a külföldi nőket, hátha szerencséjük lesz.
2012. dec. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%
Eu orszagban akar elni, igy elokesziti a terepet, s ekkor mar varni fogjak, lakas, ellatas lesz, vizum, aztan a letelepedes, hiszen befogado nyilatkozatra is szukseg van, ez a legegyszerubb modja ennek!
2012. dec. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%
Útlevél Európába.
2012. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne gondold komolyan,hogy valóban szeret téged.

"csak engem akar és nem érdekli hol csak együtt legyünk"

Csak téged akar addig, amíg meg nem kapja azt amit elért. Útlevelet. Letelepedési engedélyt.

Én nem venném komolyan.

2012. dec. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
53%
Mégis mi a f*sznak kell neked algériai? Költözz Afrikába, ha nem jó a hazai "piac".
2012. dec. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem még most lépj ki ebből az egészből. Mert nincs mit vesztened.Később már lesz.Ők bármire képesek azét hogy Európában élhessenek. Alapban a kultúrájukhoz tartozik ez a nagy szerelmi lángolás, de hamar fordul a kocka. Végezetes kaland lehet ez a számodra.
2012. dec. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
87%

Családodnak jó lesz ad érted 2 birkát meg egy kecskét... Esetleg egy tevét...


Neked már kevésbé...

2012. dec. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!