Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi haszna van egy Algériai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi haszna van egy Algériai Arab srácnak abból ha egy Magyar lányt elvesz feleségül mármint vízum terén? Ha lehet olyan írjon akinek van tapasztalata ilyen téren és jártas a vízum terén!

Figyelt kérdés
Mert 1 hónapja bele csöppentem egy Love storyba és hozzá teszem csak sykpe-on találkoztunk gondoltam arra vagy nagyon jó színész vagy tényleg szerelmes. Igazából vannak kételyeim az őszinteségével kapcsolatban. Közöltem vele, hogy nem vagyok hajlandó Algériába menni,de ő meg közölte velem, hogy csak engem akar és nem érdekli hol csak együtt legyünk.

2012. dec. 15. 12:39
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyanús lenne,h egy hónap után megkéri a kezed..... Ha mégis úgy lenne, hogy összeházasodtok írjatok mindenféleképp házassági szerződést. Nehogymár rajtad keresztül kapjon állampolgárságot aztán még le is nyúlja a fél vagyonod, ha összeházasodtok...
2012. dec. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap ismeretség, csak skype, házassági ajánlat? Ez elég gyanús. Valószínűleg az EU-ban való utazás, munkavállalás miatt teszi...
2012. dec. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim válasza:
45%

Csak annyit szeretnék kérdezni,hogy mi alapján ítélkeztek? :OO

Én ugyan így ismerkedtem meg a vőlegényemmel. Én már ki is költöztem hozzá Cairoba és képzeljétek el,h nálunk még szóba se jött a vízum dolog.

Kedves Kérdező,szívesen segítek amiben tudok. Írj privit.

Ti meg ne ítélkezettek. Tisztelet a kivételnek! :)

2012. dec. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
90%

Te vagy a kivétel. Az igazság az, hogy ez a ritka.

Úgyhogy...

2012. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
28%
Látom, nem hallottál még az arab szokásokról...de sebaj, majd rájössz te magadtól.
2012. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
63%
Ajaj, tudnék mesélni! Èveket töltöttem egy arab férfival. Ha érdekel írj privit!
2012. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
53%

A 12/26-os kérdezö mekkora sík már.

Nem kéne itt rákérdezni a nevére! Jézusom.

2012. dec. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Itt nem a nemzetiseggel van problema, hanem maga az ismerkedessel, tehat mint emberrol kerdezett a kerdezo! Ritka, mint a feherhollo, hogy meglatni, s megszeretni, jelen esetben meg ez sem tortent meg, viszont mar szerelmet vallott a ferfi, tehat egy kepmutato, akinek valamilyen hatso szandeka van, mivel amit allit, az lehetetlen, mivel szemelyesen nem lattak egymast, s ez most teljesen fuggetlen attol, hogy milyen nemzetisegu, viszont mivel algeriai, igy elkepzelheto, hogy a celja, hogy egy magyar baratnot keressen, viszont ez mar erdek, nem oszinte!
2012. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
78%
26.30-as, milyen nemzetisegu volt a ferjed, s hol eltetek?
2012. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 Meknes ***** válasza:
100%
Szerintem legyél nagyon óvatos.Főleg így,hogy személyesen nem is találkoztatok.Sajnos az arab férfiak nagyon tudnak udvarolni,de valójában...nagyon kicsi esélyt látok rá,hogy tényleg szerelmes lenne.Én saját tapasztalatból beszélek.Marokkói arab fiúval ismerkedtem meg még 2009-ben.Ő itt tanult egyetemen.Sokszor találkoztunk,szüleimmel is találkozott.Házasságot tervezett velem és azt szerette volna ha házasság után ketten kimennénk Németországba és ott telepednénk le.Bementünk a hivatalba is és utána jártunk milyen dokumentumok szükségesek a házassághoz.Minden jól ment,ő elutazott,hogy beszerzi a szükséges papírokat.Először Belgiumba ment,ott él a testvére és azt mondta pár napot nála tölt és onnan utazik tovább a hazájába Marokkóba.Én pedig itthon már nagyon vártam,hogy vissza érjen.Azt ígérte 3-4 hét és jön.Közben én megtudtam,hogy babát várok tőle és megírtam neki skype-on,mivel nagyon örültem.Először meglepődött de nagyon örült neki,hiszen mindig mondta mennyire szeretne tőlem babát.Amíg Belgiumban volt a testvérénél addig nagy volt az öröm,de aztán minden megváltozott miután haza érkezett Marokkóba.Egyre ritkábban írt és már nem volt olyan kedves.Aztán elkezdte mondani hogy jobb lenne ha nem tartanám meg a babát meg hogy később lehet még sok gyerekünk,de ez most nem jött jókor...stb.Aztán kitalálta,hogy a gyerek nem is az övé és hasonlók.Persze én hajthatatlan voltam és megmondtam neki hogy mindenképp megtartom a babát.Erre azt írta hogy nem jön vissza Európába.Nem tudom mi történt,soha nem árulta el az igazságot.A kisfiam megszületett már elmúlt 1 éves.Ez az arab fiú azóta sem kíváncsi a kisfiára.Írtam neki mikor megszületett,ő pedig másnap írt csak vissza és annyi volt a válasza,hogy gratulál nekem és hogy az ő istene óvjon engem és a babát.Nemrégiben facebookon láttam ezt a "kedves"arab fiút egy fényképen.A képen ő volt és egy arab lány,közöttük pedig egy kisfiú.És itt láttam azt is hogy pár hete házasságot kötött ezzel a lánnyal.Azt nem tudom,hogy a kisfiú az ő gyereke,vagy a lány kisfia valaki mástól.Írtam a srácnak,de nem válaszolt,sőt letiltott msn-ről,skype-ról és mindenhonnan,hogy ne tudjak kapcsolatba lépni vele.Hát én így jártam,itt maradtam a kisfiúnkkal és bizony anyagilag nagyon nehéz.Ő kint él Németországban és nagyon jól él.Én meg itt a gyerekkel a 49 ezer forintos gyedből tengődök.De nem panaszkodok,imádom a kisfiamat.Ezt a történetet csak azért írtam le,hogy így is járhatsz ahogy én.És még egy dolog!Ez az arab srác rajtam kívül még 3 nőnek ígérte meg,hogy feleségül veszi.Ebből 1 nő Németországban 2 Ausztriában lakik.
2013. febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!