Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi haszna van egy Algériai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi haszna van egy Algériai Arab srácnak abból ha egy Magyar lányt elvesz feleségül mármint vízum terén? Ha lehet olyan írjon akinek van tapasztalata ilyen téren és jártas a vízum terén!

Figyelt kérdés
Mert 1 hónapja bele csöppentem egy Love storyba és hozzá teszem csak sykpe-on találkoztunk gondoltam arra vagy nagyon jó színész vagy tényleg szerelmes. Igazából vannak kételyeim az őszinteségével kapcsolatban. Közöltem vele, hogy nem vagyok hajlandó Algériába menni,de ő meg közölte velem, hogy csak engem akar és nem érdekli hol csak együtt legyünk.

2012. dec. 15. 12:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Kevdes Kérdező, muszlimként mondom, hogy egy "rendes" muszlim (lehet arab, török, magyar, bármi) nem kezd egy nem-muszlim nővel. Ennek rengeteg oka van.

Ha mégis, akkor ott valami hátsó szándék van a dolog mögött. (Pl. testi kapcsolat, amit egy muszlim nővel házasság nélkül nem tehetne meg), vízum (hogy küldj neki meghívólevelet, sőt, akár házasság révén tartózkodásit, és munkavállalásit is kaphat), stb...


Mivel, neked teljesen már a kultúrás, vallásod, életviteled, nem látsz erre annyira rá, de bízz bennem, ne kezdj egy kapcsolatba! A hazai (mo.-i) iszlám közösségekben mindenki ismer ilyen történeteket, és mélyen elítéljük ez ilyen muszlim internetes kalandorokat! Elég sok rémtörténetet is ismerünk.

2012. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
47%
Bodolai Orsi, te vagy az??
2012. dec. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
57%
Ki? Én (az előtted kommentelő), vagy a kérdező? :)
2012. dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
64%
A kérdezőő.
2012. dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

"1 hónapja bele csöppentem egy Love storyba és hozzá teszem csak sykpe-on találkoztunk"


Ezt még akkor sem venném komolyan, ha nem arab férfiról lenne szó. Biztos nagyon komolyan beléd szeretett egy hónap alatt, úgy, hogy nem is találkoztatok. Ébresztő, kislány!

2012. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
97%
Én is így ismerkedtem meg barátommal, de nem algériai. Ennek már 4 éve és bennem is voltak ilyen kételyek az elején. Ő már bizonyított, hogy nem ez a cél, meg az sem mellékes, hogy jól kereső munkája van. Viszont rengetegen csak a jobb életre és vízumra hajtanak. Ez pedig, hogy 1 hónap után ilyen "szerelmes" elég kétséges. Nálunk a szerelem kb fél év ismertség után jött. A házassággal pedig még váruk, csak együtt élünk. Ebből neki jogi haszna nincs, csak ha összeházasodunk. Szóval én a helyedben tesztelném ezt a "nagy szerelmet". Pl. regisztrálsz egy kamu fényképpel, kamu névvel és írsz neki. Elkezdesz vele beszélgetni stb. kíváncsi lennék, hogy az új lánynak miket mondana.
2012. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatban élő férfi létemre kaptam már több "szerelmes levelet",

Algériai ragyás képű néger nőktől.


(Pedig sohasem láttak, és sohasem írtam senkinek!)


Hát hiába!

Hódító vagyok!

(Mint Nagy Sándor.)

:)

2012. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

ma 14:57-nek

Képzeld én is kapok leveleket fekete nőktől. A levél mindig úgy kezdődik hogy annyira szép nevem van, hogy elsőre beleszeretnek. De a nagy szerelemben nem képesek utána nézni hogy egyes országokban az Andrea női név...

2012. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
95%
Esetleg annyi, ha szerencséje van, kap vízumot, és jöhet Európába. De ez nem annyira egyszerű, mint néhányan gondolják, az állampolgárság megszerzése meg már végképp nem az. Ismerek olyan algériai-magyar házaspárt, aki sokáig intézte a papírokat, hogy a párja ide jöhessen (és nem friss házasok voltak..), szóval nem egyenes az út, próbálják kiszűrni a csak letelepedésre utazókat..
2012. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
87%

Hajtsd el a fickót a francba!


Ez nem szerelmes, hanem legális belépőt akar Európába. Amit, ha tisztességes célja volna, hivatalon keresztül kérvényezne, írásban.


Nem Skypon, fűt-fát vetítve, de úgy és akkorát, hogy nem látod a végét.

2012. dec. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!