Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kinek, milyen tapasztalata,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek, milyen tapasztalata, problémája volt az esküvője megszervezésekor?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, ha saját magad szervezted meg az esküvődet, milyen problémákba, kellemetlenségekbe ütköztél? Ha pedig szervezővel együtt történt minden, akkor az Ő munkájára, esetleg miben hibázott vagy hogyan oldotta meg a felmerülő problémákat, kellemetlenségeket? Hogyan viszonyult Hozzátok, milyen volt Veletek? stb...
2012. okt. 19. 12:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem csinálta meg amit megígért, vagy nem úgy csinálta, ahogy én szerettem volna:( Amit én szerveztem, illetve szolgáltatóknál rendeltem, azzal minden ok volt.
2012. okt. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Saját magunknak szerveztük, viszont a családtagok némelyike abszolút le.sz.ta az egészet. Hát ez elég csalódás volt sajnos :(
2012. okt. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az első válaszolóhoz: az mit jelent, hogy senki nem úgy csinálta, ahogy ígérte, és a saját szervezés jól sikerült? Bizonyos szolgáltatásokat szervező intézett, a többi pedig saját magad?
2012. okt. 19. 13:21
 4/15 A kérdező kommentje:
A saját szervezésnél nem találkoztatok olyan szolgáltatóval (pl. helyszín, dekoros, zenész, stb...), aki nem úgy végezte a dolgát, ahogy kellett volna, vagy ahogy Ti szerettétek volna?
2012. okt. 19. 13:23
 5/15 A kérdező kommentje:
Akik most szervezik, és van már rossz vagy jó tapasztalata, az is írja meg azokat!köszi...
2012. okt. 19. 13:24
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egészet mi szerveztük. Az elején kb az összes szolgáltatót lecseréltem, mert nem voltak hajlandóak velünk érdemben foglalkozni. De utána mindenkivel elégedettek voltunk, tökéletes volt a dekoráció, a helyszín iszonyat korrekt volt stb., anyagilag is fillérre pontosan annyi volt, mint amit előre megállapodtunk.


Illetve mi minden játékot mi magunk vezettünk le/konferáltunk be, így az emberek közelebbinek érezte, hogy nem egy vadidegen ember beszél végig helyettünk. Ez volt szerintem a legjobb döntésünk.


Illetve az egészet külföldről vezényeltük le, gond nélkül.

2012. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok. Voltak olyan részek, amit rokonok vállaltak magukra. Ebből semmi sem lett jó:( Pl: csokorkészítés virágkötő rokon által. Nos egy olyan csokrot kaptam amire nem tett papírt vagy ilyesmi, s a sima műanyag tartó látszódott alulról, és végig csöpögött belőle a zöld viráglé a ruhámra. Aztán voltak részek, amit szolgáltatóra bíztam. Pl: vacsit utána étteremben rendeltük meg,nagyon profik voltak, minden úgy volt ahogy kértem, extra kívánságot is teljesítettek. A végösszeg pedig kevesebb lett, mint amire számítottunk.
2012. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi márciusban tarjuk az esküvőnket,és már javában benne vagyunk a szervezésben.

Nekem szervezés terén az első csalódás rögtön az elején ért,amikor az esküvőszervezőt hiába próbáltuk elérni,nem válaszolt a levelinkre,pedig akkor még nagyon össze voltunk zavarodva,nem tudtuk hol kezdjünk neki.De aztán írtunk listát,és helyreálltak a dolgok.Most már nem is érzem szükségét az esküvőszervezőnek.

2012. okt. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok. De igen. Az étteremmel, dekorral nem volt gond, a vőfélyben és a zenekarban csalódtunk picit. A vőfélytől többet vártunk, azt mondta, 700 valahány lagziban volt már, rengeteg játékot tud, ennek ellenére egy sem volt. Amíg mentünk fotózni, mondtam, hogy valami jó játékot nyomasson, mondta, hogy ő azt majd tudja. Aztán a végén fél 2 körül indult, akkor mondtuk neki, hogy jó lett volna néhány játék, erre ő: hát én azt csináltam, amit mondtatok... pffff. Ennek ellenére szerencsére nem volt rá szükség, mert végig jó hangulat volt, ő is profin végezte a dolgát és nagyon kedves is volt, úgyhogy alapjában véve elégedettek voltunk vele.

A zenekar, hát ők szerintem sokat pihentek. A vendégek felől szerencsére nem ezt a visszajelzést kaptuk, de én akkor is úgy éreztem. Az egyik tagja berúgott, de nem volt balhé, csak ült szerencsére, észre sem vettem, hogy nem játszik. De a zene jó volt szerencsére, a hangulat is parádés volt.

A fotós. Ő ismerős volt, konkrétan volt osztálytársam, ő ajánlotta fel. Egy probléma volt, hogy nem voltak csoportképek, de az akkor nem tűnt fel, csak utólag hiányoznak, de ingyen is csinálta, nem volt pofám megemlíteni utólag már semmiképp. De a meglévő képek viszont csodásak lettek.

Mi kaptunk egy szállást a hoteltől nászajándékként (a rendezvényteremben volt a lagzi), fél 7-kor feküdtünk le, 11-kor felcsörgetett minket az igazgató, hogy rendezni kéne a számlát. és a megígért nászutaslakosztály szerintem sehol nem volt. Nem zavart, mert inkább úgyis csak aludtunk, de nem ez volt beígérve.

A sütik finomak voltak, viszont a torta külsőre nem úgy nézett ki, ahogy megrendeltük. Nem fehér volt, hanem tojáshéj színű, más volt kicsit a díszítése, és látszott, hogy házi, mert nem volt egyenletes a felülete. Viszont ilyen finom tortát még sehol nem ettem, el fogyott a 3 emelet azonnal :) Meg aztán mivel alapvetően szép volt a torta annak ellenére, hogy nem olyat kértünk, nem cirkuszoltunk, hiszen rajtunk kívül senki nem tudta, milyen volt az eredeti :)

Tehát volt egy két apróság, ami alapvetően az esküvőt nem befolyásolta, nem lett tőle rosszabb, de kicsit módosítva volt a megbeszéltekhez képest. És mint azt említettem rajtunk kívül senki nem tudta mi a különbség és tökéletesen meg vagyok elégedve az esküvőnkkel. :)

2012. okt. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

A márciusi esküvős pártól azt szeretném megkérdezni, hogy csak egy szervezőt kerestetek meg, vagy többet is, és Ő volt az, aki szimpatikus volt, de a végén mégsem jelentkezett? Vagy csak egyet próbáltatok megkeresni, és mivel nem értétek el, így neki álltatok magatok a szervezésnek?

Van-e már olyan negatív vagy pozitív tapasztalatotok, amiből a most készülő párok már tanulhatnak?

2012. okt. 22. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!