Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy esküvőnél mit jelent hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy esküvőnél mit jelent hogy szűk család?

Figyelt kérdés

Lehet furcsa a kérdés, de arra lennék kíváncsi, hogy mit jelent nektek, ha azt halljátok, hogy csak a szűk család vesz részt az esküvőn?

szülők, testvérek, és barátok ennyi?

vagy szülők testvérei és annak családjai, az már nagy lagzi? ki hogy érti?


2012. nov. 23. 16:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
A mi esküvőnkön a szűk család a szülőket és a testvéreket (és azok komoly párjait, gyerekeit)jelentette. (Nagyik már nagyon öregek, azért nem.) Lett is sértődés, de nekünk így volt tökéletes és anyagilag sem ment volna nagyobb.
2012. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
51%
Akármennyire is szeretjük a barátainkat, ők nem a szűk családunk (még ha érzelmileg úgy is ragaszkodunk hozzájuk). Természetesen meghívhatjuk a legjobb barátokat a szűk családi körben tartandó esküvőre, csak akkor annyi, hogy nem a szűk család, hanem a szűk család és a barátok. Amúgy a szűk család tényleg csak a legközelebbi hozzátartozók, még ha szanatszét nyomkodjátok a piros mancsokat, akkor is. :)
2012. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm mindenkinek. és tőlem ment a zöld kezecske :))
2012. nov. 23. 22:51
 14/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem nyomtam pirosat, de nekem akkor is szűk családot jelenti a barátnőm, és leszarom, ha valakit ez bármilyen okból is zavar. Nekem nem jutott se apa, se nagyszülők, se másmilyen rokonok, úgyhogy hadd döntsem már el, kit tartok családnak, köszi...
2012. nov. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nálunk szűk család címen a szülők,nagyszülők,testvér+férje jelentette.
2012. nov. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Menyasszony és néha a vőlegény.
2013. jan. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!