Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Manapság melyik esküvő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság melyik esküvő a népszerűbb, divatosabb?

Figyelt kérdés

A kicsi vagy a nagy esküvő és lagzi a felkapottabb mostabában? Engem nem a trendiség miatt érdekel,csak kíváncsi vagyok manapság melyik a gyakoribb.Személy szerint kis esküvő és lagzi párti vagyok csak a nagyon szűk család és a tanúk ami kb 10embert foglal magába,ebbe a jegyespár is bennevan:) Tehát nekem ilyen esküvőm lesz.

Anyagi megfontolásból aki nagy esküvőt tartott visszakapta a pénzt amit beleölt?Megérte?Kis esküvőnél mennyire jöttek ki a költségek? Ki melyiket választaná vagy választotta? Minden válasz érdekel!!!:)



2012. okt. 29. 15:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nekünk még nem aktuális a dolog, de én azon gondolkoztam, hogy ha csak a szűkebb családot és a közelebbi barátokat hívnánk meg, már akkor is kb. 40-50 főnél tartanánk. De 100 főset az ért nem akarnék, jobban szeretném, ha tényleg mindenkit jól ismernék, aki ott van.
2012. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
60 fős volt az esküvő, inkább 55 fő. kb az egyharmada jött vissza, de mára abból sincs, 2-án lesz 5 hónapja. De nem bántuk meg, mert végre össze tudtunk házasodni :) Ha pénz lett volna a lényeg, nem tartunk nagy lagzit :) több megmaradt volna.
2012. okt. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem, hogy ez trendtől függene, inkább a rokonság és baráti kör méretétől meg az anyagi lehetőségektől.
2012. okt. 30. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%

De, szerintem van benne valami, hogy divatfüggő a dolog. Pl. a kisebb esküvő (már ha van, mert sokan már azt sem akarják)a trendi manapság, nem is minden esetben az anyagiak miatt (akkor miért nem gyűjtögetnek tovább?), hanem mert jó érzés egyeseknek szembeköpni a hagyományokat. "Ezt szokás? Hát akkor én nem így csinálom!"

Aztán ha már mindenki átállt a kéttanúsra, akkor majd megint jönnek a lázadozók, akik visszatérnek a gyökerekhez. :)

Egyébként ugyanez figyelhető meg a ruhadivatban is. Eddig tök ciki volt a hímzett kelme, ma meg már a conzerv cipőkön is az virít.

Amikor sok lesz már a kötőjeles asszonyka (mert ő bizony nem lesz a férje alárendeltje egy -nével /MIVAN???/), akkor meg újra visszajön a -né.

Egyeseknek szinte hányingerük van a nagyobb lagzitól. AMi érdekes, nem tudom, mi kivetnivaló van egy jó kis vacsiban, táncikálásban, hejehujában. A lagzi nem egyenlő a fehér lovas hintóval, meg a kristályos tiarával, csak egyesek azt hiszik. Szerintem túl sok romaesküvőt láttak.

Vagy ők eleve soha nem táncoltak, nem élveztek soha egy összejövetelt sem?

2012. okt. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
utolsó, érti a lényeget, bár ha kicsit nyersen is, de jól fogalmazta meg :)
2012. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az a legjobb ha mindenki akkora eskuvot tart amekkorat ki tud fizetni.Ha 500 fo vagy 5 a lenyeg ua egymas unnepelyes es nyilvanos vallalasa.
2012. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekünk nagy esküvőnk volt,nagy lagzival, kb 200 fős és ebből következően drága is...de nagyon megérte, mindig is ilyen esküvőről álmodtam :) A pénz nagy része vissza jött de egyáltalán nem ez volt a lényeg!
2012. nov. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!