Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Manapság melyik esküvő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság melyik esküvő a népszerűbb, divatosabb?

Figyelt kérdés

A kicsi vagy a nagy esküvő és lagzi a felkapottabb mostabában? Engem nem a trendiség miatt érdekel,csak kíváncsi vagyok manapság melyik a gyakoribb.Személy szerint kis esküvő és lagzi párti vagyok csak a nagyon szűk család és a tanúk ami kb 10embert foglal magába,ebbe a jegyespár is bennevan:) Tehát nekem ilyen esküvőm lesz.

Anyagi megfontolásból aki nagy esküvőt tartott visszakapta a pénzt amit beleölt?Megérte?Kis esküvőnél mennyire jöttek ki a költségek? Ki melyiket választaná vagy választotta? Minden válasz érdekel!!!:)



2012. okt. 29. 15:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagy lagzink volt, 120 fős. Igazából megérte, de nem ez volt a szempont! Ha nem jön vissza az ára,akkor sem akasztottuk volna fel magunkat, mert az a pénz erre volt szánva.

De igazából szerintem több mostanában a kis esküvő. Nem a trendiség miatt, hanem mert sokba kerül!

2012. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk 100 személyes lagzink volt 3 és fél éve vidéken. Ilyet is szerettünk volna és nekünk visszajött a pénz, még több is, mint amennyit ráköltöttünk.
2012. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddígi válaszokat:) Jöhetnek még mindenkit felpontozok:)
2012. okt. 29. 15:58
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Zartkoru csaladi eskuvo csak az volt ott aki igazan szamit 45 fo volt.Viszont volt zelozene torta tanc 01 mar vege is volt mindenki ment haza pont eleg hosszu volt.

Egy filler sem jott vissza kulon kertuk senki ne adjon penzt se ajandekot.

Kolsegek kerti grill volt es zenekar profi fotos kicsi torta semmi tulzas vagy flanc

2012. okt. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kb. 60 fős lesz, nagy lagzival. Mi inkább nem a mennyiségre, hanem a minőségre fogunk költeni.
2012. okt. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem aktuális a téma, de én - ha egyszer lesz esküvőm - kicsit szeretnék, mindenféle felhajtás nélkül. Csak a szűk család (aki mondjuk már csak az én oldalamon is több, mint 10 ember, de velük tényleg amúgy is gyakran összejárunk).

Étterem, beszélgetés... Ennyi igazából. Nekem nem kell templom, fehér ruha, zene, vonulás, virágok... Semmi. Ajándék sem. Összeülnénk, mint bármelyik családi összejövetelen, és jól éreznénk magunkat, mint mindig. Az lenne benne a különleges, hogy mindkét család együtt lenne, tehát kicsit több ember. Ebből bizonyos dolgok nyilván adódnának, tehát valószínűleg le kéne foglalni egy termet, a szokásos "eszünk, beszélgetünk, megyünk"-forgatókönyvnél biztosan kicsit tovább is tartana a dolog. Lehetne zene, akár éjszakába nyúlóan tarthatna a dolog. Biztosan lenne torta, de nem olyan igazi esküvői, hanem inkább többféle kisebb.

Szóval én eléggé nem tradicionálisan állok a dolgokhoz, de az avatásom is ilyen volt, és nagyon tetszett!! :) (Amúgy nem szeretem, ha nagyon ünnepelnek, és rühellem a felhajtást, és biztosan nem vonulnék koszorúslányokkal, földig érő fehér ruhában a templomba!! Brr, ha csak rá gondolok...)

2012. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem terveztünk nagy mulatozást, ráadásul az esküvő előtt két hónappal meghalt a nagymamám, emiatt nem is éreztük volna helyénvalónak zenés-táncos bulit csapni. Kb negyven vendégünk volt, vacsora helyett ünnepi ebéd, és kora este fel is oszlott a társaság. A visszajelzések alapján nemcsak mi éreztük jól magunkat, hanem a násznép is, a pénz abszolút nem jött vissza, de nem is ez volt a célunk. Mostani eszemmel ugyanígy csinálnám, csak épp másik étteremben - a kaja lehetett volna finomabb is. :)
2012. okt. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
4 évvel ezelőtt házasodtunk, 100fős nagy lagzi, nagy buli. A pénz éppen visszajött, de mi rászántuk. Nagyon jó volt, jót mulattunk mi is, és a vendégek is. Ma sem csinálnám másképp :o)
2012. okt. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sok mindentől függ, főleg a környezettől meg a társadalmi elhelyezkedéstől is.

Nálunk a kisebb esküvő a favorit, de pl. nekünk biztos, hogy több vendégünk lesz, már csak ha a családot vesszük csak, akkor is.

2012. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk kéttanús polgárink lesz jövőre (ingyenes, alap szertartás, max. pezsgőt fogunk kérni), ennek részben az az oka, hogy én mindig is ezt a verziót tartottam romantikusnak, részben pedig az (ez nekem csak jól jön érvelés szempontjából otthon :) ), hogy egyetemisták vagyunk, nincs állandó munkánk még, tehát semmi plusz pénzünk nincs, amit esküvőre költhetnénk. A családjaink pedig szintén nincsenek olyan helyzetben, hogy segítenek, plusz mi nem is szeretnénk ezt, mert saját pénzből szeretnénk összeházasodni, nekünk ez sokat jelentene.

Majd pár év múlva, ha már dolgozunk és keret is lesz rá, akkor megtartjuk a templomit, ahol ott lesz a szűk család és a legjobb barátok (20 fő összesen kb.), és utána tisztességesen vendégül látunk mindenkit.

Nagy buli akkor sem lesz, otthon fogunk valószínűleg a kertben ünnepelni. Ruhára sem tervezek sokat költeni, tehát 100-150 ezerből szeretnénk majd kigazdálkodni mindent.

Várhatnánk igazából a polgárival is még pár évet, de nem akarunk, szeretnénk már házasokként együtt élni :)

2012. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!