Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Belinkelnéd álmaid ruháját,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belinkelnéd álmaid ruháját, ami nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy jövőre szeretnénk az esküvőt.Nézegedtem itt neten ruhákat,de nem tudom miért még nem találtam meg amit keresek.Nem találta el egyik sem a szivemet.
2012. okt. 23. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
2012. okt. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy szalonba, próbálj fel vagy 20-félét, aztán valamelyik bejön :)
2012. okt. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Röhejes, hogy ilyen kérdésnél is lepontoznak...Nagyon primitívnek kell ahhoz lenni, hogy valaki ne fogja fel, hogy attól, hogy más kedvenc ruhája neki nem tetszik, a kérdezőnek még hasznos a válasz...Tipikus egopics@ viselkedés, na mindegy.


Én amúgy ilyesmit szeretnék (csak polgárink lesz jövőre):

[link]

2012. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nemrég volt egy hasonló kérdés, oda ezt raktam be:

[link]

Kicsi átalakítással a ruha felsőrészén.


És még ott linkelte be ezt valaki, szerintem ez is gyönyörű:

[link]

2012. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugyan nekem még (sajnos) odébb van az esküvő, de szeretem legeltetni a szemem menyasszonyi ruhákon :P


Ez a kettő nagyon szép szerintem:

[link]


[link]

Bár én mindenképpen pántosat szeretnék, sose szerettem a pánt nélküli toppokat sem :)


Ezt pedig el nem tudom képzelni, hogy bárki is felveszi:

[link]

Pedig a 2012-es év legdrágább esküvői ruhák c. cikkben találtam még régebben... hát.. fura :)

2012. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2012. okt. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Az álom, ami mindjárt kész. Annyi, hogy az enyémnek van egy vékony, piros, horgolt pántja.

2012. okt. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!