Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Naszajandekbol ekkora botrany?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naszajandekbol ekkora botrany?

Figyelt kérdés

A volegenyemmel mar hat eve elunk egyutt, azert hazasodunk most, mert jon a baba. Nem akarunk nagy eskuvot a csalad es a baratok ugy 70 fo lesz. Nem kertunk naszajandekot, amire szuksegunk van, mar mindent veszereztunk a sok ev alatt! Mondtuk, hogy ajandekok helyett, tamogassanak egy bizonyos allatmenhelt.

A sogornom azt mondta, hogy egy sznob bekepzelt pi..a vagyok! Persze nem a szemembe de visszajutott hozzam. A parom is megtudta es most osszevesztek. Alattvedo vagyok, sokat vagyok azon a bizonyos menhelyen is.

En rontottam el valamit? Eskuvon ilyet nem szokat? Inkabb fogadtam volna el 25 robotgepet?


2012. okt. 8. 11:51
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/117 anonim ***** válasza:
76%

(nem olvastam a válaszokat)


Teljesen jó az elgondolás. Valószínűleg azon kapták fel a vizet, hogy rögtön a meghívóval mondtad hogy pénzt küldjenek az állatmenhelynek. Ezt akkor kellene mondani, amikor kérdezik, hogy mit kértek. Ha nem kérdezik, nem mondjuk. A meghívóba beleírhatod hogy menyasszonytánc lesz (=várjátok a borítékokat), az esküvőre hívsz valakit egy állatmenhelytől aki gyűjti a pénzt. Ott este mondhatjátok a vendégségnek, hogy aki a menyasszonytáncban részt szeretne venni, örülnétek ha xy-nak adná a borítékot, xx mehelyet támogatva.


Valószínű a tálalás volt rossz, de ez az ötlet nagyon szép, remélem sokan példát vesznek rólatok.

2012. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/117 anonim ***** válasza:
39%
Nem olvastam, csak az elején pár választ...szóval, ez az állatmenhelyes dolog akkor lenne érthető számomra ha valami művész lennél és az előadásért gázsi helyett felajánlanád a bevételt a menhelynek. De mivel ez egy esküvő és jön a baba, fel nem tudom fogni, hogy annak a pénznek ne lenne helye az elkövetkező időkben nálatok, hiszen rengeteg költségetek lesz a közel s távoljövőben. A leírásod alapján ebből semmilyen botrányt nem látok, de megmondom őszintén én sem szívesen adnék pénzt ilyen célra egy ilyen alkalommal. Lehet, hogy mindent beszereztetek ami most még kell, de még hidd el rengeteg mindenre kell majd költenetek ha megjön a csemete!
2012. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/117 anonim ***** válasza:
60%

Nem, kedves ma 10:10-es.

Itt kizárólag arról van szó, hogy rá akarja kényszeríteni a vendégeket, hogy olyan helyre adakozzanak, ahova esetleg nem szeretnének, vagy nem tudnak.

Egyszer már írom, írom újra: kétlem, hogy bárkinek a rokonságból annyi pénze lenne, hogy már csak egy ötletre várt, hova is adhatná. Valószínűleg megterhelés nekik a nászajándék, vagy legalábbis megérzik, de ezzel hozzá szeretnének járulni a rokonuk/barátjuk közös életének kezdetéhez. (Vagy házas életükhöz, adott esetben.)

Nem arról van szó, hogy ha oda nem kell, akkor gyorsan keressünk mást, ahova lehet adni... Nyilván ők maguk is el tudnák költeni a pénzt, ha arról van szó...

2012. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/117 anonim ***** válasza:
64%

ma 21:13 "Itt kizárólag arról van szó, hogy rá akarja kényszeríteni a vendégeket, hogy olyan helyre adakozzanak, ahova esetleg nem szeretnének, vagy nem tudnak.

Egyszer már írom, írom újra: kétlem, hogy bárkinek a rokonságból annyi pénze lenne, hogy már csak egy ötletre várt, hova is adhatná. "


Ne haragudj, de ha 2000 Ft-ot se tud valaki adományozni, akkor miből venne nászajándékot.

Nem hiszem, hogy meg van határozva, hogy csak 10.000 Ft felett lehet jótékonykodni.


S ilyen esetben neked nem mindegy, hogy egy nyamvadt kávéskészletet veszel, vagy annak az árát a menhelynek adod?

Nem érted még mindig?:D

2012. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/117 Andizsuzsi ***** válasza:
27%

"Itt kizárólag arról van szó, hogy rá akarja kényszeríteni a vendégeket, hogy olyan helyre adakozzanak, ahova esetleg nem szeretnének, vagy nem tudnak."


Itt pont erről nincs szó, hisz a pár nem kéri a banki átutalást bemutatni, vagy bármi igazolást az adományról. Ha valaki úgy érzi, hogy nem akarja azt a célt támogatni, nem teszi. És mindenki annyival teszi, amennyit a pénztárcája megenged. Hiába akarod te az ő közös jövőjüket támogatni, ha ők köszönik szépen, de nincs rá szükségük. Továbbra is fenntartom, hogy itt a legtöbb embernek az a legnagyobb problémája, hogy nem tudja parádé közepette áatdni az ajándékot vagy borítékot, és hiába adományoz szép összeget a fenti célra, azt a pár nem fogja megtudni.

2012. okt. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/117 anonim ***** válasza:
25%

Látom, ez az oldal tele van elvetemült, megszállott, és főként: nulla toleranciával rendelkező emberekkel.

Nem baj, szerencsére engem nem ilyenek vesznek körül.

Undorítóak vagytok. Nem igaz, hogy azt nem lehet megérteni, hogy hadd döntse már el mindenki, adományoz-e, vagy sem, és, ha igen, akkor hova.

Odavagytok a kis állataitokért, és nem láttok az orrotokon túl. Szánalmas.

2012. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/117 anonim ***** válasza:
29%

"Látom, ez az oldal tele van elvetemült, megszállott, és főként: nulla toleranciával rendelkező emberekkel.

Nem baj, szerencsére engem nem ilyenek vesznek körül.

Undorítóak vagytok. "


Ezt akár magadról is írhattad volna! Teljesen rád jellemző.

2012. okt. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/117 anonim ***** válasza:
29%

"Nem igaz, hogy azt nem lehet megérteni, hogy hadd döntse már el mindenki, adományoz-e, vagy sem, és, ha igen, akkor hova.

Odavagytok a kis állataitokért, és nem láttok az orrotokon túl. Szánalmas."


Igen, képzeld, én odavagyok a kis állatkáimért, mert több ész szorult beléjük, mint beléd!

Meg ne haljál már, mert teljesítened kellene az ifjú pár kérését, s 2000 Ft-ot jótékonykodnod kellene.

Jézusom, hogy lehet valaki ilyen!Nem tudom milyen emberekkel vagy körülvéve, de nem lehet könnyű.


Érdekes más lagziba nem volt probléma az ilyen kérés. Írta valaki, hogy azt kérték, hogy egy telepakolt iskolatáskát vigyen a násznép! S mindenki azt vitt. Azta mindenit, hogy milyen emberek vannak!Szörnyű!:D

2012. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/117 anonim ***** válasza:
76%

> Ne haragudj, de ha 2000 Ft-ot se tud valaki adományozni, akkor miből venne nászajándékot.


Én szívesebben adok 10.000 forintot a barátaimnak, mint 2000 forintot egy állatalapítványnak.

2012. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/117 anonim ***** válasza:
29%

ma 12:36


De ha ők kérik, te akkor is erősködsz, mert csak az lehet, amit te akarsz, s nem érdekel, mit kér az ifjú pár! Gratulálok!

Nem igaz, milyen hihetetlen emberek vannak itt. Adsz nekik 10.000-et, s ők azt a menhelynek adják! Akkor nem ugyanott vagy?:D

2012. okt. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!