Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jól áll nekem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól áll nekem az ilyen típusú ruha?

Figyelt kérdés

[link]


Nem pont ez a ruha (az aljával és a hátával nem vagyok teljesen kibékülve, illetve nagy volt, ezért kellett hátul összefogni), de az ilyen sellő fazonú. Nem előnytelen?



2012. okt. 2. 23:07
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
23%
Hát az esküvői fotón nem mutat jól ha erősebbnek tünik a csípőd de te tudod.
2012. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon jól áll! És kicsit sem nagy a csípőd :) Tök jó alakod van, csak irigyek :P
2012. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
77%

Az erős csípő, vékony derék a nőiesség egyik alapszimbóluma.


A kérdezőnek majdnem megvan a manapság "tökéletesnek" 90-60-90-es arány (melltartóval talán pontosan olyan is), nem értem min problémáznak egyesek :)

2012. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Melltartó nélkül 85-60-90 :)
2012. okt. 3. 21:54
 25/43 anonim ***** válasza:
13%
Akkor is erősít a ruha csípőben.majd késöbb ha híznal vagy valami nem lesz jó visszanézni ha a menyasszonyi ruhaban erősebbnek tünsz mint valójában vagy.majd rájössz nekem mindegy
2012. okt. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem meg ha egy ilyen gagyi minőségű és világítású mobilos képen ilyen jól néz ki akkor egy profi fotós képein még sokkal jobb lesz! Én ölni tudnék ilyen alakért, ne hagyd, hogy beetessék hogy erős a csípőd, kérdező! :)
2012. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
75%

szuperul all en valasztanam csoda jo alakod van.

nekem a ruha alja nem tetszik mert kicsit fuggonyos sima tull jobban tetszene de a fazon nagyon elonyos a mellressze szep a csipod szep es noies az osszkep tokeletes.

2012. okt. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 Niki23 válasza:
76%
Szerintem nagyon csini vagy benne!
2012. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon jó az alakod, én a helyedben biztos, hogy ilyesmi szabású ruhát választanék:)

És szerintem tök jó a csípőd is benne:)

Viszont nekem a ruha alja nem annyira tetszik, de ez már ízlés kérdése.

Sok boldogságot:)

2012. okt. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
70%
szerintem gyönyörű :) és jól is áll nagyon.
2012. okt. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!