Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek jól áll nekem az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól áll nekem az ilyen típusú ruha?

Figyelt kérdés

[link]


Nem pont ez a ruha (az aljával és a hátával nem vagyok teljesen kibékülve, illetve nagy volt, ezért kellett hátul összefogni), de az ilyen sellő fazonú. Nem előnytelen?



2012. okt. 2. 23:07
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Megmondod, mi a baj az anyaggal? A ruha márkás (La Sposa, bár tudom, ez nem jelent semmit), elvileg jó minőségű anyagokkal dolgoznak.
2012. okt. 3. 00:53
 12/43 anonim ***** válasza:
81%

A fényéből és a húzódásából ítélve poliészternek tűnik! A felső réteg nem is annyira, de a csipke mindenképpen.


A weboldalukat megnéztem, ott nagyon jó minőségűnek tűnnek a ruhák, ráadásul a spanyol tervezőkre egy rossz szavam sem lehet, a szakma legjobbjai között vannak. Előfordulhat, hogy csak a kép rossz minősége miatt tűnik rosszabbnak az anyag is, de az is lehet, hogy a szalon gyenge másolata a La Sposa modelljéről.


Elkeserítő, de gyakran előfordul, hogy keleti behozatal, pl. ukrán, vagy távol-keleti ruhákat márkásként (főleg olasz, francia) tüntetnek fel, és ilyen áron adják ki. Győződj meg róla, hogy nem másolat...


az oldalukon szerintem a következő ruha lehet a tiéd:

[link]

a 28. modell a 2012/2013 glamour kollekcióból. (jobb középen, a kis képek alatt tudsz lapozni)


Azonban a te ruhád más kidolgozottságú egy kissé, pl. jóval jobban ráncolt (bár ez lehet a háton való összefogásnak köszönhető?).


Azt is add hozzá, hogy az eredeti vételára megközelítőleg 300-400.000 ft körül van, tehát ha túl olcsón akarják rád sózni, akkor valószínűleg hamisítvány.


Mindenesetre reménykedjünk, hogy eredeti, és csak a kép minőségének köszönhető a torzítás.


Sok boldogságot kívánok egyébként, és ne aggódj, tökéletes lesz rajtad a ruha :)

2012. okt. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
77%
szerintem neked minden jol allna
2012. okt. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
85%

Csak jobban látszik a kérdező amatőr képén szerintem, tök ugyanaz a ruha.


Ha rákeresel máshol is arra, hogy La Sposa Madeira, ahol be van zoomolva az a rész, vagy más pózban van a modell, sőt a weboldalukon is, a fekvős képen, ha nagyon mereszted a szemed látszik a ráncolás és azért azt tudjuk, hogy ezek az esküvői ruhák azért nem egészen olyanok egy átlag ember átlag képén, mint a felturbózott katalógus képeken.


Pl. láttam már olyat, hogy élőben meglepődtem, hogy a tüll vagy mi réteg alatt az ilyen virágminták is voltak a szoknyán, és a mi képünkön is látszott, aztán mikor hazamentem akkor láttam a katalógus képen, hogy jé, ha nagyon-nagyon nézem, akkor tényleg ott van. Gondolom olyanok ezek a képek, mint mikor Britney Spearsnek kiretusálták a csípőcsontját...

2012. okt. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
92%
Azt tenném még hozzá, hogy nem véletlenül nem engednek egyes szalonok fotózni. A közhiedelemmel ellentétben nem azért, mert attól félnek, hogy elviszed varrónőnek a képet, hanem azért, mert ez a vége, hogy felkerül egy elcseszett kép (Jó csinos vagy benne meg mit tudom én, nem arról van szó!) a ruháról a netre, rossz a világítás, rossz a fényképező, azért nincs is rád igazítva, szigorúan véve nem így kell neki állni, és akkor az emberek csak nézik, hogy ez egy La Sposa ruha, hát úgy néz ki, mint egy poliészter pokol, meg úristen...
2012. okt. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A ruha eredeti, mert bele volt varrva a márka bilétája, viszont a kép gyenge telefonnal, és rossz fényviszonyok mellett készült, szóval az anyagminőséget torzítja!
2012. okt. 3. 10:30
 17/43 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon csinos vagy benne :), és a ruha is szép. 2 észrevételem lenne csak:


1. Tényleg kicsit erősít csípőben. Szép széles csípőd van, és ha nem zavar a dolog, nyugodtan válassz sellőfazonú ruhát. De ha esetleg nem szereted, hogy nagyobb a feneked, akkor nem ajánlott az ilyen fazon.


2. Azt kalkuláld bele, hogy nagyon macerás lesz ebben pisilni meg ülni :)


Sok boldogságot!

2012. okt. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
94%

Csinos vagy benne, jól áll Neked!


Viszont az, hogy bele van varrva a márkajelzés, az még nem jelenti azt h eredeti is.


Ismerek egy varrónőt, aki XY divatháznak varrja az öltönyöket meg kosztümöket, amik elvileg olasz és francia anyagokkal dolgoznak...csak éppen nem azzal vannak elkészítve, csak a végén azt a címkét varrják bele és 3x-4x annyit keresnek rajta.


Ettől függetlenül lehet ez a ruha eredeti, nem azt mondom h nem, mert én nem értek az ilyenekhez...csak amit tapasztaltam.


Sok boldogságot!

2012. okt. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm :) 90 centis csípőkörméretem van, szóval annyira nem nagy, csak a 60 centis derekamhoz képest tűnik annak :) Egyébként nincs problémám vele, ha kiemeli (szerencsére a párom ezt nagyon szereti, szóval neki biztos tetszene :D)
2012. okt. 3. 13:09
 20/43 anonim ***** válasza:
77%
Hú de szép, nagyon jól áll, az alakod tökéletes ehhez! Sok boldogságot :)
2012. okt. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!